Szukaj

Muzułmanin zadzwonił do chrześcijańskiej telewizji z pretensjami. Tak mocnej odpowiedzi się nie spodziewał… [WIDEO PL]

02-04-2017 11:24
Muzułmanin dzwoni do chrześcijańskiej telewizji Fot. Jezus czy Mahomet? / YouTube / screen YouTube
Podziel się

Do amerykańskiego programu „Jezus czy Mahomet” zadzwonił muzułmanin. Wyznawca Allaha zarzucił, że jego religia jest opluwana i zaczął krytykować chrześcijan. Spotkał się z bardzo mocną odpowiedzią.

Muzułmanin przekonywał, że wyznawcy islamu nic nie zrobili chrześcijanom, bo „przecież Jezusa zabili Żydzi”. Mężczyzna dodał też, że „muzułmanie to najbardziej pokojowi ludzie na świecie”, jedynie „kiedy ktoś ich wkurzy, zmuszeni są walczyć”. Przytoczył również bulwersującą dla niego sytuację, twierdząc, że jeden z chrześcijan powiedział mu, że on jest dla niego wrogiem.

Prowadzący program postanowili odnieść się do zarzutów oburzonego muzułmanina. Zrobili to, cytując konkretne fragmenty Koranu i powiązane z nimi hadisy, szybko obalając „argumenty” mężczyzny i udowadniając mu hipokryzję. W odpowiedzi muzułmanin nazwał ich ignorantami i stwierdził, że w taki sposób chrześcijanie... powodują kolejną „świętą wojnę”.

Koniecznie przeczytaj: Muzułmanin uczy tolerancji na antyrasistowskiej manifestacji w Warszawie [WIDEO]

Czytaj też: „Czy islam zagraża Europie?”. Absurdalna odpowiedź „kulturoznawczyni” i genialna riposta prowadzącego [WIDEO]

Warto przeczytać: Gwiazda polskiego MMA wywołała burzę. Mamed Chalidow określił się jako „radykalny muzułmanin”

Podziel się