Szukaj

Muzułmanin mieszkający w Niemczech: „Nie służę temu państwu. Jestem wrogiem tego państwa - Na co jeszcze czekamy?” [wideo]

01-11-2017 19:54
Muzułmanin mieszkający w Niemczech o islamie Fot. BAT / Twitter / screen Twitter
Podziel się

Radykalizacja wśród wyznawców islamu to problem wielu państw europejskich. Muzułmanin mieszkający w Niemczech jasno dał do zrozumienia, co myśli o demokracji i integracji.

Ja nie służę temu państwu, ja jestem wrogiem tego państwa – powiedział muzułmanin, który przemawiał w języku niemieckim na tle flagi tzw. Państwa Islamskiego.

Ja jestem muzułmaninem! I jestem przeciwko prawom tego rządu. Jestem przeciwko demokracji, jestem przeciwko integracji! Jestem za szariatem – i to na całym świecie! Dla wszystkich ludzi! - dodał mężczyzna.

Tak, nienawidzę was dla Allaha! Jeśli nie bronicie praw Allaha albo jesteście przeciwko prawom Allaha, wtedy was nienawidzę. Muszę was nienawidzić. A kto jest za prawem Allaha, tego kocham dla Allaha – zakończył.

Koniecznie przeczytaj: Australia: Muzułmanin niszczy mural przedstawiający Jezusa. Twierdzi, że w ten sposób broni swojej religii [WIDEO]

Czytaj też: Niemcy w absurdalny sposób ocenzurowali w grze Hitlera. Nie tylko to nie zgadza się z prawdą historyczną [WIDEO]

Po raz kolejny widać, że muzułmanie mieszkający w Europie za nic mają obowiązujące tu normy. Dla zagorzałych wyznawców islamu ważniejsze jest szerzenie swojej religii oraz wynikającego z niej radykalnego prawa szariatu – za wszelką cenę.

Tytuł komunikatu „Na co jeszcze czekamy?” w tym kontekście wydaje się otwartym wezwaniem do przeprowadzania kolejnych zamachów w Niemczech.

Warto przeczytać: Muzułmanin, który zerwał krzyż z cerkwi w 2004 roku, zmarł po bardzo ciężkiej chorobie. Jego bliskich spotkał podobny los [WIDEO]

Podziel się