Szukaj

Muzułmanin przeciągnął kobietę za samochodem. Za szyję

30-06-2017 17:10
Muzułmanka w nikabie Fot. Kobieta w nikabie / wikipedia / CC BY 2.0
Podziel się

Niemcy są w szoku po tym, jak Kurd przeciągnął swoją partnerkę na sznurze za samochodem. To kolejny przykład na pozycję kobiety w islamie.

Do zdarzenia doszło w niedzielny wieczór w niemieckim miasteczku Hameln w Dolnej Saksonii.

38-letni Kurd zarzucił sznur na szyję młodej kobiecie, również Kurdyjce, przymocował do samochodu i przeciągnął ją przez 250 metrów.

Nie jest pewne, czy lina pękła czy sama odwiązała się od haka samochodu, dość, że nieprzytomną kobietę na chodniku znaleźli udający się do pracy przechodnie, w tym policjant. Była nieprzytomna.

Koniecznie przeczytaj: Tak muzułmanie „dbają” o swoje kobiety. Skandaliczne nagranie pokazuje ich przedmiotowe traktowanie [WIDEO]

Czytaj też: Muzułmanie w Anglii stawiają sprawę jasno: „Umiarkowany muzułmanin to hipokryta i apostata” [WIDEO]

28-latka otrzymała pomoc na oddziale intensywnej terapii miejscowego szpitala, po czym śmigłowcem przetransportowano ją do szpitala w Hanowerze. Nadal pozostaje w śpiączce. Według lekarzy, jest w stanie zagrażającym życiu.

Sprawcę zatrzymano po tym, jak sam oddał się w ręce policji i przyznał do swojego czynu. Motyw przestępstwa pozostaje niejasny. Policja podejrzewa, że poszło o jakieś nieporozumienia; para pozostawała w związku.

W obawie przed rodową zemstą, policja objęła ochroną rodzinę napastnika.

Społeczność Hameln jest w szoku.

Brutalność i pogarda, z jaką ta zbrodnia została przeprowadzona jest przerażająca. Wszyscy w mieście są w szoku – powiedział Thomas Wahme, rzecznik władz miasta.

Warto przeczytać: Tak muzułmanie potraktowali kobietę. Szokujące nagranie z miejskiego autobusu [wideo]

Podziel się