Szukaj

Przerażające nagranie. Muzułmanin chciał obciąć swojej żonie głowę w biały dzień w środku miasta [+18 WIDEO]

01-02-2017 21:47
Muzułmanin chciał odciąć żonie głowę w biały dzień w środku miasta Fot. dailymail / YouTube / screen YouTube
Podziel się

Świadek obserwujący zdarzenie z pobliskiego budynku nagrał film, na którym widać, jak mężczyzna usiłuje poderżnąć gardło swojej żonie w biały dzień na środku ruchliwej ulicy. Kobieta została uratowana przez tłum, który chciał ukamienować napastnika.

Film rozpoczyna się w momencie, w którym mężczyzna w niebieskiej koszulce przytrzymuje leżącą na ziemi kobietę ubraną w muzułmański strój i próbuje poderżnąć jej gardło. Napastnik widocznie myślał, że uda mu się popełnić morderstwo w biały dzień na ulicy pełnej przechodniów.

Świadkowie zdarzenia nie okazali się jednak aż tak „tolerancyjni” i zareagowali. Niedoszły morderca został kopnięty w plecy i odciągnięty od kobiety, która na szczęście przeżyła atak. Wściekły tłum próbował ukamienować mężczyznę. Kolejne osoby zaczęły obrzucać go ciężkimi kamieniami i cegłami. Poturbowany napastnik jednak uszedł z życiem.

Koniecznie przeczytaj: Afgańczyk w czasie brutalnego ataku odciął żonie uszy. Zarina poślubiła go, mając 13 lat

Czytaj też: Były muzułmanin mówi, czym naprawdę jest islam [WIDEO PL]

Opis nagrania opublikowanego na Liveleak wskazuje, że do zdarzenia doszło w stoicy Egiptu, Kairze.

Organizacje broniące praw człowieka alarmują o niepokojącej skali przemocy względem dziewczynek i kobiet w Egipcie, która ma miejsce zarówno w domach, jak i w miejscach publicznych – wliczając w to tortury w aresztach i tzw. „molestowanie zbiorowe” (napaści seksualne dokonywane przez grupę mężczyzn w zatłocznych miejscach).

Warto przeczytać: Sędzia ze Szczecina też kradł w markecie? Chciał wynieść ze sklepu… element do wkrętarki [WIDEO]

Podziel się