Szukaj

Szokująca scena zarejestrowana w Paryżu. Muzułmanin jasno dał do zrozumienia, jaki jest jego stosunek do kobiet [WIDEO]

06-09-2017 18:32
Atak muzułmanina na kobietę w Paryżu Fot. OnlineMagazin / Twitter / screen Twitter
Podziel się

Stolica Francji w ciągu ostatnich lat zmieniła się nie do poznania. Muzułmańscy imigranci opanowują kolejne dzielnice miasta, zaprowadzając swoje reguły. Odczuwają to m.in. europejskie kobiety, które nie mogą już czuć się bezpiecznie w Paryżu.

Kobiety mieszkające w Paryżu coraz częściej alarmują, że boją się wychodzić z własnych w domów. Swobodny spacer w dzielnicach zamieszkałych przez imigrantów jest praktycznie niemożliwy. Zarówno Francuzki, jak i turystki spotykają się z agresją i atakami na tle seksualnym.

Nawet 80-letnia mieszkanka dzielnicy Chapelle-Pajol opisuje, że w czasie wieczornego powrotu do domu była napastowana seksualnie - czytamy w „The Sun”. Z kolei matka 12-letniej dziewczynki mówi, że przestała wypuszczać bez opieki córkę, po tym jak została zaatakowana przez grupę mężczyzn.

Koniecznie przeczytaj: W Niemczech szariat stosowany jest w praktyce? Policjant muzułmanin brutalnie popycha białą kobietę z dzieckiem i psem [wideo]

Czytaj też: Policja poszukuje tego człowieka. Brutalnie pobił kobietę w Katowicach [WIDEO]

Kolejne akcje i protesty kobiet jednak nie pomagają. Władze Paryża nie mają ochoty walczyć z tym zjawiskiem, a kolejne dzielnice miasta opanowane przez imigrantów stają się dla kobiet strefami „no-go”.

Jak wygląda w praktyce spacer po Paryżu w towarzystwie muzułmanina? Wystarczy obejrzeć krótki filmik nagrany w stolicy Francji.

Warto przeczytać: Francja: Muzułmanie blokują ulicę, policja ich ochrania, a imam wzywa do... zabijania niewiernych [WIDEO]

Podziel się