Szukaj

Muzułmanie wzywają do brania ślubów z Europejkami, ma to przyspieszyć islamizację

12-03-2017 15:06
Muzułmanka w chuście siedząca na ławce, Istambuł Fot. Frank van Leersum / flickr.com / CC BY 2.0
Podziel się

W Barcelonie pojawiło się wiele plakatów, które wzywają muzułmanów do poślubienia hiszpańskich kobiet. Działanie takie ma się przyczynić do szerzenia islamu.

Plakaty rozwieszono przede wszystkim w dzielnicy El Raval, która jest zamieszkana w większości przez imigrantów. Na jednym z takich właśnie ogłoszeń można przeczytać, że:

To jest dopuszczalne a nawet pożądane, żeby muzułmański mężczyzna żenił się z uczciwymi i cnotliwymi kobietami, które należą do Ludu Księgi (w Koranie określeniem tym nazwani są wyznawcy dwóch religii abrahamowych – chrześcijanie oraz żydzi). Chociaż mają zniekształcone i zmienione tradycję, one nadal nadają się do małżeństwa. Bracie, nawiązanie partnerstwa z Hiszpanką nauczy ją, że islam jest prawdziwą religią. Islamskie prawo mówi, że owoce tego przymierza wzmocnią islam i naszą społeczność.

Koniecznie przeczytaj: „Czy islam zagraża Europie?”. Absurdalna odpowiedź „kulturoznawczyni” i genialna riposta prowadzącego [WIDEO]

Czytaj też: Zażartowali z muzułmanów. Zamiast nawoływań do modlitwy wyznawcy Allaha usłyszeli szokujące dźwięki… [WIDEO +18]

Według islamskiego prawa i tradycji, tam gdzie pojawił się meczet, tam obowiązuje prawo szariatu i wyznawcy proroka mają prawo domagać się nie tylko poszanowania swoich praw, ale też mogą zgłaszać roszczenia do ziem, gdzie meczety były budowane. Hiszpania należała w średniowieczu do imperium arabskiego.

Warto przeczytać: Muzułmanie grożą angielskiemu DJ-owi. Za remiks islamskiego wezwania do modlitwy [WIDEO]

Podziel się