Szukaj

Muzułmanie w Anglii stawiają sprawę jasno: „Umiarkowany muzułmanin to hipokryta i apostata” [WIDEO]

13-07-2017 19:24
Muzułmańska pikieta w Londynie Fot. Religia Pokoju / youtube / screen YouTube
Podziel się

Wyznawcy islamu podczas pikiety na jednej z ulic Londynu głoszą radykalne hasła. Ich wypowiedzi rozwiewają mrzonki o tzw. „umiarkowanym islamie”.

Na nagraniu z ulicznej demonstracji, która miała miejsce w Londynie, widać ubranych na wschodnią modłę mężczyzn, propagujących restrykcyjne przestrzeganie Koranu.

Jest tylko jeden typ muzułmanina. Nie ma czegoś takiego, jak „umiarkowany muzułmanin” czy „muzułmanin ekstremista” – przekonuje jeden z mężczyzn.

Według niego, tzw. „umiarkowany islam” to wymysł Zachodu, który chce od muzułmanów kompromisu, odejścia od nauczania Mahometa.

Koniecznie przeczytaj: Egipski dysydent wyjaśnia, co naprawdę oznacza „umiarkowany” islam [WIDEO]

Czytaj też: Muzułmanie urządzili polowanie w centrum miasta. „Zwierzyną” byli biali chrześcijanie. „Dlaczego nie jesteś muzułmaninem?”

Allah powiedział: nie bierzcie sobie Żydów ani chrześcijan za przyjaciół, a kto ich sobie weźmie, jest jednym z nich­ – mówi uliczny kaznodzieja. – Jeśli jesteś umiarkowanym muzułmaninem, to jesteś hipokrytą i apostatą.

Cała pikieta jest starannie zorganizowana. Przemawiający korzystają z nagłośnienia. Otacza ich ochrona i zabezpieczające bramki. W tłumie widać antybrytyjskie transparenty.

Pomimo, że propagowanie radykalizmu odbywa się na ulicy i w biały dzień, żadne służby nie podejmują interwencji. W większości obojętni są również przechodnie.

Tymczasem mężczyźni jednoznacznie propagują idee dżihadu i kalifatu.

Mahomet jest wysłannikiem Allaha. Ci, którzy są z nim, są gwałtowni, surowi wobec niewiernych – przekonują. – Muzułmanie znowu się jednoczą i dlatego niewierni panikują.

Warto przeczytać: Co islam dał światu? Muzułmański uczony miażdży swoich współwyznawców. „Sami nigdy niczego nie dokonaliśmy” [WIDEO]

Podziel się