Szukaj

Malmö: Szwedka próbowała bronić się przed seksualną napaścią. Sprawca ataku rozbił szklaną butelkę na jej głowie [FOTO]

31-01-2018 16:40
Młoda Szwedka pobita w klubie Fot. Anthony McCallion / facebook.com
Podziel się

Jak poinformował Daily Mail, w klubie nocnym w Malmö doszło do groźnego incydentu. Otóż w trakcie imprezy młoda Szwedka została dotkliwie pobita przez nieznanego sprawcę. Wszystko dlatego, że kobieta stanowczo sprzeciwiła się molestowaniu.

Ofiara pobicia, czyli 19-letnia Sophie Johansson w rozmowie z dziennikarzami potwierdziła, że nigdy wcześniej nie poznała tego mężczyzny. W sobotę, jak zwykle dobrze się bawiła w nocnym klubie „Babel”.  W pewnym momencie poczuła, że ktoś dotyka ją w miejsca intymne. Wówczas w reakcje obronnej uderzyła napastnika. Na jej nieszczęście on bardzo szybko się zrewanżował i niemal natychmiast zadał jej mocny cios w twarz, a następnie rozbił szklaną butelkę na jej głowie. Skalę jej obrażeń doskonale ukazują zdjęcia opublikowane w mediach społecznościowych, na których widać jak bardzo dotkliwie została pobita. 

Koniecznie przeczytaj: Bruksela: Przeprowadzono sondaż, który sprawdził poczucie bezpieczeństwa kobiet na ulicach miasta. Opublikowane wyniki są przerażające

Czytaj też: Szokująca sytuacja w Szwecji. Ofiara brutalnego gwałtu zmarła tuż przed rozpoczęciem procesu. Gwałciciel… tylko na tym skorzystał!

Co ciekawe, tamtejsza policja badająca ten incydent, już zaledwie po kilku dniach, zawiesiła prowadzone śledztwo. Swoją decyzję tłumaczyła tym, że nie udało się jej uzyskać dowodów pozwalających na identyfikację napastnika. Rzecznik policji z Malmö Nils Norling zapewnia jednak, że to postępowanie może być w każdej chwili wznowione, jeżeli tylko pojawią się nowe ważne informacje.

To nie jest pierwszy raz, gdy klub nocny „Babel” był miejscem poważnego incydentu. W listopadzie 2017 roku przed budynkiem zdetonowano ładunek wybuchowy, który uszkodził drzwi wejściowe. Do dziś również nie udało się ustalić sprawcy tamtego ataku.

Warto przeczytać: Szwecja: Syryjczyk odrzucony przez kobietę brutalnie zemścił się na jej matce. „W ten sposób odzyskałem poczucie własnej wartości”

Podziel się