Szukaj

Znienawidzony przez amerykańską lewicę Milo Yiannopoulos chwali Polskę: „To bastion wolności i cywilizacji” [WIDEO]

10-01-2018 12:45
Milo Yiannopoulos Fot. Milo Yiannopoulos / Facebook
Podziel się

Milo Yiannopoulos, niezwykle popularny w Stanach Zjednoczonych prawicowy dziennikarz, oceniając obecną sytuację społeczno-polityczną na świecie, skrytykował Zachód za katastrofalną w skutkach politykę imigracyjną. Jednocześnie pochwalił kraje Europy Wschodniej, które według niego „mają kręgosłup”. Jako wzór do naśladowania wskazał Polskę.

Europa Zachodnia jest oczywiście stracona. Wypełniliśmy nasze państwa „piaskowymi czarodziejami”, którzy nie chcą pracować, zamiast tego biorą zasiłki. Europa Wschodnia pokazuje, że ma kręgosłup. Polska jest teraz jednym z bastionów wolności i cywilizacji - mówił Milo Yiannopoulos w czasie swojego wykładu w Australii.

Pochodzący z Wielkiej Brytanii działacz pochwalił także Węgry.

To sojusznik wolności – ocenił Yiannopoulos.

Koniecznie przeczytaj: Kto naprawdę propaguje w Polsce nazizm? Paweł Kukiz publikuje zdjęcia celebrytów ze swastykami. Większość to ulubieńcy lewicy [FOTO]

Czytaj też: Wpływowy niemiecki polityk skomentował ciągłe ataki na Polskę i Węgry. Jego słowa nie spodobają się europejskim elitom

Trzydzieści lat temu Europa Wschodnia była zbiorem komunistycznych państw rządzonych przez Moskwę. Dzisiaj Polska przewodzi. To są kraje, w których kobiety nie boją się wychodzić nocą z domu. Nie muszą się obawiać gwałtów i ataków ciężarówkami czy ataków kwasem – powiedział.

Yiannopoulos skrytykował również amerykańskie media za nazywanie Polaków uczestniczących w Marszu Niepodległości nazistami i rasistami.

Reakcja reszty świata na Polskę była do przewidzenia. Amerykańscy dziennikarze po prostu nazywają ich rasistami. Polacy wyszli na ulice, by zademonstrować miłość do własnego kraju i swojej kultury. W odpowiedzi na to, amerykańscy dziennikarze nazwali ich nazistami. Nazywają Polaków nazistami. To jest tak głupie jak nazywanie geja, Żyda, imigranta, który ma czarnoskórego męża białym supremacjonistą – podsumował Yiannopoulos.

Urodzony w Wielkiej Brytanii Milo Yiannopoulos ma korzenie grecko-żydowskie. Dziennikarz, publicysta, bloger, aktywista i komentator polityczny uznawany jest za jednego z największych wrogów amerykańskiej lewicy. Mimo iż jest homoseksualistą, który wziął ślub z czarnoskórym mężczyzną, a swoją orientację i żydowskie pochodzenie podkreśla niemal na każdym kroku, Yiannopoulos to zdecydowany przeciwnik poprawności politycznej, a jego poglądy w dużej mierze pokrywają się z prawicowymi. W czasie ostatniej kampanii wyborczej otwarcie wspierał Donalda Trumpa.

Warto przeczytać: „The Guardian” w swoim prognostycznym artykule szkaluje Polskę i Węgry. „Wkrótce mogą stać się pierwszymi państwami zbójeckimi UE”

Podziel się