Szukaj

To nagranie to hit. Nie dał sobie odholować auta. Wszedł na lawetę i… uciekł [wideo]

16-01-2019 22:55
Nie dał sobie odholować auta Fot. Kia Moscow / You Tube / screen YouTube
Podziel się

Nagranie z Moskwy podbija media społecznościowe. Kierowca z Rosji nie pozwolił, aby mu odholowano auto. Mimo iż jego Kia znajdowała się na lawecie, mężczyzna zdecydował się na spektakularną ucieczkę.

Niecodzienną sytuację nagrali pracownicy firmy odpowiedzialnej za usuwanie źle zaparkowanych pojazdów. Kierowca odholowywanej Kii nie mógł się pogodzić z karą służb miejskich i zdecydował, że zrobi wszystko, aby jego auto nie zostało zabrane.

Wściekły mężczyzna wszedł na lawetę, odpiął zabezpieczenia, wrzucił wsteczny i z impetem zjechał na drogę. Kierowca nie wziął chyba pod uwagę, że ta akcja może wiele kosztować jego auto. Nie wiadomo jednak, czy przejął się uszkodzeniami pojazdu, bo od razu odjechał z miejsca zdarzenia.

Koniecznie przeczytaj: Szokujące nagranie z Sosnowca. Najpierw wymusił pierwszeństwo, później wysiadł z auta z... maczetą [WIDEO]

Czytaj też: Zamieszki przed meczem Ligi Europy. Uliczne walki kibiców Athletic Bilbao i Spartak Moskwa. Tragiczny finał - nie żyje policjant [foto+wideo]

Nagranie poniżej.

Warto przeczytać: Rosja zbroi talibów za plecami Amerykanów?

Podziel się