Szukaj

Nowy trend? Znana marka kosmetyków zatrudniła do reklamy maskary… mężczyznę [FOTO]

07-01-2017 22:46
Manny Gutierrez Fot. Instragram / screen
Podziel się

Maybelline, to znana firma produkująca kosmetyki do makijażu – produkty wydawałoby się interesujące raczej kobiety. Tymczasem okazuje się, że w nowej kampanii marki wystąpi mężczyzna.

Choć był już facet z brodą przebrany za kobietę, który wygrał konkurs Eurowizji (zapewne tylko ze względu na talent…), to wybieranie mężczyzn do reklamy kosmetyków do makijażu to nowość.

Manny Gutierrez to pierwszy męski model, który zostanie twarzą marki Maybelline. Mężczyzna wystąpi w reklamie tuszu do rzęs.

25-latek, który urodził się w Kalifornii wychował się w liberalnej marokańskiej rodzinie.

Mężczyzna przyznaje, że od dziecka interesował się makijażem.

Koniecznie przeczytaj: Genialna przemowa Big Joe. Mężczyzna zmiażdżył logicznymi argumentami przeciwników Trumpa [WIDEO]

Czytaj też: „Szaleństwo Merkel”. Świetna satyryczna animacja, która pokazuje absurd, w jakim zapętliła się „postępowa” i tolerancyjna Europa Zachodnia [WIDEO]

Kiedy inni chłopcy bawili się seriami małych wojskowych figurek, ja wolałem spędzać czas z eyelinerem i przygotowywać makijaż. Było to dla mnie trudne i dziwne. Nie rozumiałem czemu bardziej interesują mnie ''dziewczęce'' zajęcia - powiedział.

Faceci w makijażu nie byli postrzegani normalnie, zwłaszcza kilka lat temu. Teraz się to zmienia – dodał Gutierrez.

Rzeczywiście wszystko się zmienia… Pytanie czy na lepsze?

Manny Gutierrez

Warto przeczytać: Francja: atak na żołnierza w Luwrze. Prawdopodobnie to zamach terrorystyczny

Podziel się