Szukaj

Mediator kulturowy po ataku w Rimini stwierdził, że „kobiety lubią być gwałcone”. Mocna riposta włoskiego satyryka [FOTO]

06-09-2017 17:30
riposta włoskiego satyryka
Podziel się

Bestialski zbiorowy gwałt dokonany na Polce przez imigrantów na plaży w Rimini wywołał lawinę komentarzy także we Włoszech. Niestety niektóre z nich były wyjątkowo oburzające. Teraz Alfio Krancic, włoski satyryk, postanowił odpowiedzieć na najbardziej haniebną wypowiedź.

Mediator kulturowy Abidzie Jee po ataku na Polkę stwierdził, że „kobiety lubią być gwałcone”.

Gwałt dla kobiety nie jest taki straszny. Najgorszy jest początek, później kobieta uspokaja się i cieszy się normalnym stosunkiem seksualnym – napisał na Facebooku 24-latek współpracujący z lewicową organizacją działającą na rzecz imigrantów Cooperativa Lai Momo. Więcej tutaj: Szokująca wypowiedź po ataku na Polaków w Rimini. Mediator kulturowy stwierdził, że kobiety lubią gwałt.

Koniecznie przeczytaj: Po gwałcie Polki w Rimini włoska polityk nie wytrzymała. Swoją wypowiedzią wywołała prawdziwą burzę

Czytaj też: Zwyrodnialcom z Rimini postawiono zarzuty. Grozi im do 20 lat więzienia

Alfio Krancic, urodzony w dawnej Jugosławii włoski satyryk i rysownik w mocny sposób zareagował na ohydną wypowiedź Jee.

Na stworzonym przez niego rysunku widać siedzących w celi czterech sprawców gwałtu z Rimini oraz mężczyznę, który tłumaczy: Kastracja tylko na początku jest straszna. Gdy tylko przyrodzenie zostaje obcięte, facet od razu się uspokaja.

Osoba zza kadru mówi: To mediator kulturowy z Polski. 

Warto przeczytać: Włoska policja opublikowała nagrania z gwałcicielami z Rimini [WIDEO]

Podziel się