Szukaj

Kilkanaście milionów wyświetleń. Matka 12-latki złapała pedofila i opublikowała nagranie w sieci [wideo]

25-08-2018 20:21
USA, matka 12-latki złapała pedofila Fot. Doris Stiles-Scown / Facebook
Podziel się

Mieszkająca w West Valley City (stan Utah, USA) Doris Stiles-Scown opublikowała nagranie, które obiegło media społecznościowe. Kobieta przyłapała na gorącym uczynku pedofila, który podglądał i filmował jej 12-letnią córkę.

Do zdarzenia doszło w jednym z centrów handlowych. Matka 12-latki pod drzwiami przebieralni zauważyła mężczyznę, który nagrywał telefonem komórkowym jej córkę. Kobieta natychmiast zareagowała i zaczęła gonić uciekającego pedofila. Dzięki pomocy innych klientów sklepu i ochrony udało się dopaść mężczyznę na parkingu. Tam został otoczony przez ludzi, aby uniemożliwić mu ucieczkę do czasu przyjazdu policji.

Koniecznie przeczytaj: „Czy pedofil może być seksowny” w „Gazecie Wyborczej” - „Powoli przesuwane są kolejne granice” [foto]

Czytaj też: Siedlce: nastolatki znęcały się na 12-letnią koleżanką. Do sieci wyciekło wstrząsające nagranie [wideo]

Nie dzisiaj, kolego. Masz szczęście, że nie zrobiłam ci krzywdy, ponieważ bardzo bym tego chciała, po tym co zrobiłeś mojej córce. To na zawsze pozostawi ślad na jej psychice. Jesteś z siebie zadowolony?

- pytała matka 12-latki.

Roztrzęsiona kobieta oświadczyła mężczyźnie, że opublikuje jego wizerunek w mediach społecznościowych. Słowa dotrzymała. Wrzucone przez nią nagranie ma już ponad 16 mln wyświetleń na Facebooku.

Pedofil został aresztowany przez policję. Ustalono, że to 36-letni Jorge Leon.

Warto przeczytać: Szaflary: Strażacy pytali egzaminatora, czemu nie ratował 18-latki: „A co, miałem zginąć?” [wideo]

Podziel się