Szukaj

Kilkanaście milionów wyświetleń. Matka 12-latki złapała pedofila i opublikowała nagranie w sieci [wideo]

25-08-2018 20:21
USA, matka 12-latki złapała pedofila Fot. Doris Stiles-Scown / Facebook
Podziel się

Mieszkająca w West Valley City (stan Utah, USA) Doris Stiles-Scown opublikowała nagranie, które obiegło media społecznościowe. Kobieta przyłapała na gorącym uczynku pedofila, który podglądał i filmował jej 12-letnią córkę.

Do zdarzenia doszło w jednym z centrów handlowych. Matka 12-latki pod drzwiami przebieralni zauważyła mężczyznę, który nagrywał telefonem komórkowym jej córkę. Kobieta natychmiast zareagowała i zaczęła gonić uciekającego pedofila. Dzięki pomocy innych klientów sklepu i ochrony udało się dopaść mężczyznę na parkingu. Tam został otoczony przez ludzi, aby uniemożliwić mu ucieczkę do czasu przyjazdu policji.

Koniecznie przeczytaj: Ślub 12-latki z 80-latkiem. Twarz dziewczynki mówi wszystko… [WIDEO]

Czytaj też: Horror w Zamościu: Matka zgwałciła własną córkę i próbowała ją zabić? 12-letnią dziewczynkę znaleziono w kałuży krwi. Walczy o życie

Nie dzisiaj, kolego. Masz szczęście, że nie zrobiłam ci krzywdy, ponieważ bardzo bym tego chciała, po tym co zrobiłeś mojej córce. To na zawsze pozostawi ślad na jej psychice. Jesteś z siebie zadowolony?

- pytała matka 12-latki.

Roztrzęsiona kobieta oświadczyła mężczyźnie, że opublikuje jego wizerunek w mediach społecznościowych. Słowa dotrzymała. Wrzucone przez nią nagranie ma już ponad 16 mln wyświetleń na Facebooku.

Pedofil został aresztowany przez policję. Ustalono, że to 36-letni Jorge Leon.

Warto przeczytać: Pedofil został zatrzymany przez Brytyjczyków. Ze strachu przed więzieniem zaczął… błagać o litość [WIDEO]

Podziel się