Szukaj

Szokująca prawda wyszła na jaw. Oto, w jaki sposób muzułmańscy imigranci przedostają się do Europy [wideo]

15-11-2018 15:11
Advocates Abroad Fot. Lauren Southern / You Tube / screen YouTube
Podziel się

Kanadyjska dziennikarka i prawicowa aktywistka Lauren Southern opublikowała materiał, w którym pokazano, w jaki sposób znana organizacja pozarządowa ściąga kolejnych nielegalnych imigrantów do Europy.

Na nagraniu zarejestrowanym z ukrytej kamery słychać Ariel Ricker, szefową Advocates Abroad, jednej z największych organizacji pozarządowych zajmujących się sprowadzaniem imigrantów do Europy, która korzysta z finansowego wsparcia UE i ONZ. Organizacja chwali się, że pomogła 15 tys. imigrantom dostać się do Grecji.

Z wypowiedzi Ricker dowiadujemy się, że pracownicy Advocates Abroad uczą imigrantów okłamywać unijnych urzędników, odpowiedzialnych za przyznawanie azylu.

Koniecznie przeczytaj: „UBecja stosowała te same metody”. Wojciech Cejrowski dosadnie podsumowuje działania TVP [wideo]

Czytaj też: Popularny chorwacki vloger zachwycony Marszem Niepodległości. Opublikował materiał obalający lewicową propagandę [wideo]

Musisz wzdychać, płakać, przerywać, prosić o przerwę, udawać, że chce ci się wymiotować

- opowiada „aktywistka”, wyjaśniając, że w ten sposób udaje się traumę.

Ricker nazywa unijnych urzędników „pier*** głupkami”, twierdząc, że łatwo ich oszukać.

Wiedzą tyle co mają napisane w swoich papierach

- mówi.

Imigranci aby dostać azyl, najczęściej udają chrześcijan. Uczy się ich szczegółów – muszą np. wiedzieć, że 25 grudnia przypada Boże Narodzenie oraz jak się modlić. Dla pracowników organizacji nie ma znaczenia, że często imigrantami są muzułmanie, którym nic nie grozi na zdominowanym przez islam Bliskim Wschodzie.

Autorka materiału Lauren Southern tłumaczy, że w ten sposób cierpią uchodźcy, którzy rzeczywiście potrzebują azylu. Do Europy przedostają się tłumy muzułmanów, a prawdziwi chrześcijanie, których nierzadko w ich kraju czeka prześladowanie i śmierć, nie dostają azylu.

Wśród imigrantów są też terroryści. Dochodzi do tego, że w ośrodkach dla uchodźców prawdziwi chrześcijanie nie mogą czuć się bezpiecznie, ponieważ trafiają tam również ich prześladowcy z ISIS.

Po ujawnieniu materiały demaskującego Advocates Abroad organ ONZ UNHCR (Wysoki Komisarz Narodów Zjednoczonych do spraw Uchodźców) nazwał doniesienia „alarmującymi” i zapowiedział wszczęcie dochodzenia w tej sprawie. Pozostaje mieć nadzieje, że na słowach się nie zakończy.

Warto przeczytać: Joachim Brudziński interweniuje ws. zdjęć z kursów językowych. Policja już prowadzi działania [foto+wideo]

Podziel się