Szukaj

Materiał Mediów Narodowych pokazuje dlaczego Zachód umiera. „Marksiści” kontra „chrześcijańscy fundamentaliści” [WIDEO]

21-09-2017 15:03
Marsz lewicowej kontrmanifestacji w Berlinie Fot. Media Narodowe / YouTube / screen YouTube
Podziel się

Media Narodowe zrealizowały reportaż w czasie demonstracji, jaka miały miejsce ostatnio w Berlinie. „Marsz dla życia” zorganizowany przez środowiska chrześcijańskie i konserwatywne spotkał się ze zdecydowanym sprzeciwem proaborcyjnych działaczy, ruchów LGBT, a nawet komunistów.

Na Zachodzie Europy poglądy skrajnie lewicowe są o wiele bardziej popularne niż w Polsce. Reportaż przygotowany przez Media Narodowe pokazuje, że przeciwnicy chrześcijańskich wartości, takich jak ochrona życia poczętego, wprost odwołują się do marksizmu i afiszują się z symbolami komunistycznymi. Dla nich aborcja i promocja ideologii gender jest czymś naturalnym, a ruchy konserwatywne to niebezpieczni „ekstremiści”.

Koniecznie przeczytaj: Przerażający reportaż o kulcie Bandery i UPA w Przemyślu. „Jeszcze Polska nie zginęła, ale zginąć musi” [WIDEO]

Czytaj też: Patryk Vega przerywa milczenie ws. „Botoksu”. Przytacza wstrząsające relacje dotyczące aborcji [WIDEO]

Na marszu lewicy pojawiały się plakaty związane z rewolucją październikową, na banerach może było przeczytać hasła takie jak „Proletariusze wszystkich krajów łączcie się”.

Demonstrujemy za prawami gejów i lesbijek. By geje mogli żyć swobodnie, by szkoły nauczały, że lesbijki, geje i transi istnieją oraz o prawo swobodnej aborcji, o dostęp do niej – mówiła jedna z manifestantek.

Raz do roku chrześcijańscy fundamentaliści organizują swój marsz – oceniła inna uczestniczka kontrmanifestacji, która także jest zdania, że aborcja powinna był w pełni legalna w Niemczech.

Kolejna z kobiet stwierdziła, że choć „nie wie, kiedy zaczyna się życie”, to kobieta powinna mieć prawo do decydowania o sobie (czyli do zabicia swojego nienarodzonego dziecka wtedy, kiedy ma na to ochotę).

Marsz pro-file zgromadził przeciwników aborcji z całego świata. Nie zabrakło również Polaków. Jeden z nich powiedział, że dołączył się do demonstracji za życiem, ponieważ nie chce być obojętny, na to, co się dzieje w Niemczech. Wspomniał też o obrazoburczych akcjach lewicowych działaczy, którzy m.in. łamali krzyże iobrażali Matkę Boską.

Warto przeczytać: Wymowne zestawienie. Muzułmańskie dzieci w Wielkiej Brytanii krzyczące „Allah Akbar” i mali patrioci z Polski [WIDEO]

Podziel się