Szukaj

Tragedia we Włoszech. Martwa Polka znaleziona na chodniku. Sąsiedzi słyszeli krzyki

14-05-2019 17:04
Włoska policja Fot. Chris Sampson / flickr.com / CC BY 2.0
Podziel się

Ciało 44-letniej Polki leżało pod jednym z budynków na ulicy Luigi Settembrini w Palermo na Sycylii. Kobieta miała poważne obrażenia głowy. Włoscy śledczy, którzy prowadzą dochodzenie nie wykluczają morderstwa.

Anna Aleksandra H. została znaleziona martwa około 5 rano 11 maja br. niedaleko swojego miejsca zamieszkania. Przechodnie zauważyli leżące na chodniku ciało i zaalarmowali policję.

Kobieta miała poważne obrażenia głowy. Nie jest jasne, w jaki sposób straciła życie. Jedną z hipotez włoskich śledczych jest nieszczęśliwy upadek – 44-latka mogła się przewrócić i uderzyć głową o ziemię. Policja nie wyklucza jednak udziału osób trzecich.

Koniecznie przeczytaj: Dramat we Włoszech. Uzbrojona w noże Polka atakowała przechodniów. Jedna osoba nie żyje [foto]

Czytaj też: Polka bestialsko skatowana młotkiem we Włoszech. Walczy o życie. Kobietę uratował były piłkarz

Według sąsiadów kobiety kilka godzin wcześniej, około 2 w nocy, w mieszkaniu Polki miała miejsce awantura. Według ich relacji kobieta kłóciła się ze swoim partnerem – 43-letnim Włochem o imieniu Carlo. Przyczyną sprzeczki miał być fakt, że Polka chciała rozstać się z mężczyzną - podaje portal Palermo Today. Włoskie media informują, że partner 44-latki powiedział policji, że podczas kłótni uderzył ją w twarz, a ona wybiegła na ulicę. Mężczyzna zarzeka się jednak, że Polka opuściła mieszkania cała i zdrowa. Włoch odmówił składania dalszych wyjaśnień.

Lokalne media podają, że według relacji sąsiadów pary w ich mieszkaniu bardzo często dochodziło do gwałtownych awantur.

Włoska prokuratura wydała nakaz przeprowadzenia sekcji zwłok kobiety.

Warto przeczytać: Irlandia: znaleziono ciało 17-letniej Polki, która zaginęła

Podziel się