Szukaj

Mariusz Max Kolonko o zamachu w Manchesterze [WIDEO]

25-05-2017 21:58
Mariusz Max Kolonko w MaxTV Fot. Media2000Communications / Wikimedia / CC BY-SA 3.0
Podziel się

Mariusz Max Kolonko w najnowszym odcinku swojego programu skomentował zamach w Manchesterze. Dziennikarz mocno skrytykował europejskich przywódców za ich absurdalną postawę po ataku islamskiego terrorysty, mówił też, co należy zrobić, aby uniknąć kolejnych zamachów w Europie.

Komentując sytuację po zamachu w Manchesterze, Kolonko zwrócił uwagę na groteskowe wręcz zachowanie liberalnych mediów i polityków. Dziennikarz jako przykład podał amerykańską stacji ABC, na antenie której dziennikarka zamartwiała się nie o ofiary czy ich rodziny, ale o to, jak po zamachu będzie traktowana teraz społeczność muzułmanów w Manchesterze. Max Kolonko przypomniał również wypowiedź brytyjskiej premier Theresy May, która mówiła o… incydencie.

Koniecznie przeczytaj: Mariusz Max Kolonko o terroryzmie i europejskich politykach: „Ilu jeszcze ludzi musi zginąć?” [WIDEO]

Czytaj też: Muzułmańska odpowiedź na... zamachy terrorystyczne. Islam jako „religia pokoju” [WIDEO]

Jak zaznaczył Kolonko, to nie pierwszy raz, kiedy media i politycy w imię poprawności politycznej kompletnie próbują fałszować rzeczywistość, udając, że nie istnieje związek między islamem a terroryzmem. Jako przykład podał zamach w Londynie w 2013 r. czy strzelaninę w San Bernadino pod koniec 2015 r.

Do diabła z Wami. Ilu jeszcze ludzi cywilizacji zachodniej będzie musiało zginąć, żebyśmy zrozumieli, że cała cywilizacja zachodnia jest w stanie wojny z wojującym islamem. Oni chcą nas zabić (…) Ilu jeszcze ludzi będzie musiało zginąć, żeby politycy to zrozumieli? – pyta Kolonko.

Dziennikarz podkreślił, że sposób na zatrzymanie tej fali terroryzmu jest bardzo prosty.

Należy dozbroić społeczeństwo i deportować każdego do piątego pokolenia, kto jest zamieszany w terroryzm – mówił Kolonko, zaznaczając, że muzułmańscy zamachowcy zazwyczaj aktywnie wspierani są przez swoje rodziny.

Cały komentarz poniżej:

Warto przeczytać: Mariusz Max Kolonko o nowym prezydencie Francji [WIDEO]

Podziel się