Szukaj

Szokujące dane! Mapa z przestępstwami popełnionymi przez imigrantów w 2016 r. w Niemczech

13-12-2016 11:30
Mapa z przestępstwami popełnionymi przez imigrantów w 2016 r. w Niemczech screen
Podziel się

Mapa obrazuje przytłaczającą skalę przestępstw, jakie są popełniane w Niemczech przez imigrantów. W zestawieniu uwzględniono incydenty z udziałem zarówno nowo przybyłych do kraju „uchodźców”, jak i obcokrajowców, którzy mieszkają dłużej w Niemczech, ale nie mają jeszcze tamtejszego obywatelstwa.

Mapa, która przygotowana została przez organizację XYEinzelfall prezentuje przerażający obraz przestępczości z udziałem imigrantów w Niemczech. Niestety statystyki nie dotyczą drobnych zatargów z prawem. Sporą część stanowią przestępstwa na tle seksualnym, w tym gwałty i inne zabronione czynności seksualne. Nie brakuje też niestety zabójstw, podpaleń, napadów i innych poważnych przypadków łamania prawa.

Koniecznie przeczytaj: Imigranci tylko w pierwszej połowie 2016 r. popełnili w Niemczech 142 tys. przestępstw

Czytaj też: Niemcy: Imigranci spalili ośrodek dla uchodźców, bo… zabrakło Nutelli i żelków [WIDEO]

Imigranci przebywający w Niemczech nie posiadający niemieckiego obywatelstwa według zebranych danych w 2016 r. popełnili 2125 przestępstw o charakterze seksualnym. Wśród tej ogromnej liczby prawie 200 przypadków stanowiły gwałty, a 380 – akty molestowania na publicznych basenach. Warto zaznaczyć, że są to tylko zdarzenia wykryte, wiele podobnych incydentów nie zostało zgłoszonych na policję.

Mapa przestępstw

Warto przeczytać: Niemcy: darmowe kursy podrywu dla... „nieśmiałych” imigrantów. Akcja cieszy się ogromnym zainteresowaniem [WIDEO]

Podziel się