Szukaj

Mapa przestępstw popełnianych przez imigrantów w Niemczech, Austrii i Szwajcarii

16-05-2017 00:46
Mapa przestępstw popełnianych przez imigrantów w Niemczech, Austrii i Szwajcarii Fot. refcrime.info / refcrime.info / screen
Podziel się

Grupa internautów stworzyła projekt, który ma na celu pokazanie skali przestępstw dokonywanych przez imigrantów w krajach niemieckojęzycznych. Dane, które zostały zebrane do tej pory, przerażają.

Nie jesteśmy w stanie zapobiec niekontrolowanej, masowej imigracji uchodźców i imigrantów, przyjeżdżających do nas pod pretekstem do poszukiwania azylu. Kiedy ci tak zwani „uchodźcy” przyjeżdżają do Niemiec, a następnie zaczynają terroryzować ludność kradzieżami, pobiciami, zamieszkami, napastowaniem seksualnym kobiet i dziewcząt, gwałtami lub morderstwami, to wszystko, co pozostało do zrobienia, to nauczyć się to znosić. Możemy jednak udokumentować każdy z tych tak zwanych „indywidualnych przypadków” – piszą o swoim projekcie autorzy.

Koniecznie przeczytaj: Imigranci przyznają się do popełnienia przestępstw, żeby otrzymać azyl

Czytaj też: Niemka pobita przez imigrantów. Wstrząsające nagranie [WIDEO]

Na interaktywnej mapie, która uaktualniana jest na bieżąco, umieszczane są wszystkie zarejestrowane przestępstwa popełniane przez imigrantów w Niemczech, Austrii i Szwajcarii. U naszych zachodnich sąsiadów na pierwszym miejscu niechlubnego rankingu znalazły się kradzieże (odnotowano ich 10 tys.), kolejno są to pobicia (ok. 6 tys.) i przypadki molestowania seksualnego (ok. 3 tys.).

W zestawieniu pojawiają się także włamania i próby naruszenia posesji prywatnej (łącznie ok. 3,5 tys.) oraz próby oszustwa (1,5 tys.), a także cięższe zbrodnie – opisano ok. 200 przypadków morderstw oraz około setki zamachów bądź nieudanych prób przeprowadzenia ataków terrorystycznych.

Mapę przestępstw można zobaczyć tutaj.

Warto przeczytać: Imigranci z ośrodka dla uchodźców skarżą się na brak… seksu [WIDEO PL]

Podziel się