Szukaj

To nagranie mówi o islamie więcej niż tysiąc słów. Oto jak dziewczynka zareagowała na prezent z okazji urodzin [wideo]

09-06-2018 14:55
Dziewczynka dostaje na urodziny nikab Fot. Onlinemagazin / Twitter / screen Twitter
Podziel się

W sieci szeroko komentowane jest nagranie przedstawiające reakcję małej dziewczynki na otrzymany z okazji urodzin prezent. Dziecko zaczyna płakać, kiedy dowiaduje się, że podarkiem jest nikab.

Propaganda promująca islam na Zachodzie niejednokrotnie przekonuje, że islam jest dla kobiet wyborem i nikt ich nie zmusza ich do zasłaniania twarzy.

Choć w Europie czy Stanach Zjednoczonych zapewne znajdzie się sporo kobiet dobrowolnie decydujących się na przejście na islam i przyjęcie nakazów tej religii, to o wolności wyboru raczej nie można mówić w muzułmańskich krajach Bliskiego Wschodu czy Afryki.

Koniecznie przeczytaj: Bulwersujące nagranie zszokowało polskich internautów. Mała dziewczynka rzucała żywymi zwierzętami. Rodzice jeszcze ją zachęcali! [WIDEO]

Czytaj też: Kamil Stoch otrzymał niezwykły prezent od norweskiego dziennikarza. Polski skoczek nie ukrywał swojego zachwytu [wideo]

Doskonale prezentuje to poniższe nagranie, na którym widać, że już małe dziewczynki zmuszane są do zakrywania ciała i twarzy.

Warto przeczytać: 10-letnia dziewczynka z autyzmem śpiewa „Hallelujah”. Wzruszające nagranie podbiło sieć [WIDEO]

Podziel się