Szukaj

Makabryczny wypadek. Samochód został roztrzaskany przez ciężarówkę. Zginęła cała rodzina [wideo]

05-09-2018 16:13
Wypadek w Rosji Fot. ThisIsButter / liveleak.pl / screen
Podziel się

Dwoje dorosłych oraz trójka dzieci zginęła w wypadku, do jakiego doszło przed tygodniem w rosyjskim regionie Samara. Do sieci trafiło wstrząsające nagranie z tego tragicznego zdarzenia.

Rosyjski portal ntv.ru poinformował, że wypadek miał miejsce w sobotę 1 września w godzinach popołudniowych na autostradzie M-5 „Ural” w rosyjskim regionie Samara.

Do wypadku doprowadził kierowca Toyoty LiteAce, który próbował wyprzedzić auto jadące przed nim, nie zachowując należytej ostrożności. Samochód zderzył się z nadjeżdżającą z naprzeciwka ciężarówką. Pojazd został dosłownie zmieciony z jezdni i rozleciał się na drobne kawałki. W auto uderzyły dwa jadące z tyłu samochody – SUV Mitsubishi i Toyota Mark.

Koniecznie przeczytaj: Makabryczny wypadek zarejestrowany przez kamerę. Dwaj motocykliści giną jeden po drugim [WIDEO]

Czytaj też: Przerażający wypadek na przejeździe kolejowym koło Torunia. Kierowca wjechał wprost pod rozpędzony pociąg [WIDEO]

Nie przeżył nikt z 5-osobowej rodziny podróżującej w roztrzaskanej Toyocie. Śmierć ponieśli 52-letni mężczyzna, 55-letnia kobieta, dwie dziewczynki w wieku 14 i 7 lat oraz 14-letni chłopiec.

Nagranie poniżej:

Warto przeczytać: Rosja zbroi talibów za plecami Amerykanów?

Podziel się