Szukaj

Makabryczny wypadek. Samochód został roztrzaskany przez ciężarówkę. Zginęła cała rodzina [wideo]

05-09-2018 16:13
Wypadek w Rosji Fot. ThisIsButter / liveleak.pl / screen
Podziel się

Dwoje dorosłych oraz trójka dzieci zginęła w wypadku, do jakiego doszło przed tygodniem w rosyjskim regionie Samara. Do sieci trafiło wstrząsające nagranie z tego tragicznego zdarzenia.

Rosyjski portal ntv.ru poinformował, że wypadek miał miejsce w sobotę 1 września w godzinach popołudniowych na autostradzie M-5 „Ural” w rosyjskim regionie Samara.

Do wypadku doprowadził kierowca Toyoty LiteAce, który z niewiadomej przyczyny zjechał na przeciwległy pas ruchu i zderzył się z nadjeżdżającą z naprzeciwka ciężarówką. Pojazd został dosłownie zmieciony z jezdni i rozleciał się na drobne kawałki. W auto uderzyły dwa jadące z tyłu samochody – SUV Mitsubishi i Toyota Mark.

Koniecznie przeczytaj: Tragiczny wypadek na „krzyżówkach rudzkich”. Kobieta wjechała wprost pod ciężarówkę [wideo]

Czytaj też: UK: Niezwykle groźny wypadek na rondzie. Samochód dosłownie wyleciał w powietrze [wideo]

Nie przeżył nikt z 5-osobowej rodziny podróżującej w roztrzaskanej toyocie. Śmierć ponieśli 52-letni mężczyzna, 55-letnia kobieta, dwie dziewczynki w wieku 14 i 7 lat oraz 14-letni chłopiec.

Nagranie poniżej:

Warto przeczytać: Szaflary: Kursantka zginęła podczas egzaminu na prawo jazdy. Prowadzony przez nią samochód utknął na torach kolejowych [wideo]

Podziel się