Szukaj

Makabryczny pomysł feministek. „Białe kobiety powinny zabijać własne dzieci, aby... pomagać kolorowym”

01-07-2017 14:30
Kobieta w ciąży
Podziel się

Środowiska feministyczne i lewicowe znalazły kolejny, wyjątkowo makabryczny pomysł na walkę z „białą supremacją”. Francuski magazyn „Meduza” opublikował tekst sugerujący, że białe kobiety powinny zrezygnować z posiadania dzieci i usuwać ciąże, a „zaoszczędzone pieniądze, czas i energię” poświęcać na pomoc czarnym kobietom.

Pisząca dla lewicowego francuskiego magazynu „Meduza” feministka Nicole Valentine wpadła na pomysł, którego nie powstydziłby się sam Hitler. Swoim apelem wezwała niejako do zniszczenia rasy białej, oczywiście tłumacząc wszystko „sprawiedliwością społeczną”.

W postępowym społeczeństwie, często zdarza się, że białe rodziny stoją na drodze równości i sprawiedliwości społecznej. Nie da się ukryć, że biała supremacja, tak zakorzeniona w naszym systemie, jest wynikiem przede wszystkim istnienia zbyt dużej liczby białych rodzin – napisała.

Koniecznie przeczytaj: Feministki wzięły się za sport. Na celowniku jeden z najsłynniejszych wyścigów kolarskich

Czytaj też: Film, który pokazuje jak zmieniła się Francja w wyniku otwartej polityki imigracyjnej [WIDEO]

Valentine zaczęła wymieniać, co nie podoba się jej w przedstawicielach rasy białej:

Kiedy biali siłą podbijali i penetrowali Amerykę, niszczyli naturalnego równościowego ducha rdzennych mieszkańców, narzucając swoje wzorce kulturowe i modele społeczne. To właśnie biali plantatorzy przynieśli Ameryce pasożytnictwo, czemu sprzyjał tradycyjny system społeczny oparty na dominującej roli białego ojca rodziny, któremu podporządkowana była biała kobieta i niewolnicza praca podbitych nacji. Wszyscy musieli ten system zaakceptować.

Feministka stwierdziła, że nie ma sensu „reformować” białych i najlepiej po prostu tę rasę zlikwidować, najlepiej zaczynając od uderzenia w „model białej rodziny”:

Biali od urodzenia implikują silne poczucie rasowej tożsamości swoim dzieciom, co wzmaga w nich poczucie rasowej wyższości i prowadzi do dalszej supremacji białej rasy w Ameryce. Dlatego należy zniszczyć model białej rodziny.

Najlepszym sposobem, aby osiągnąć taki cel, jest według niej jest przekonywanie białych kobiet do przeprowadzania aborcji. Po zabiciu własnych dzieci, miałaby one więcej czasu i pieniędzy, aby... „pomagać kolorowym kobietom, które nie mają innego wyboru i muszą wychowywać swoje dzieci”.

Białe kobiety: nadszedł czas, abyście odegrały swoją rolę dziejową! Wasze białe dzieci wzmacniają białe supremastyczne społeczeństwo, które przynosi korzyści wyłącznie białym. Jeśli uważacie, że postępujecie uczciwie, a mimo to chcecie urodzić białe dzieci, jesteście obłudnikami. Białe kobiety powinny przerywać takie ciąże, a uzyskany dzięki temu czas i środki przeznaczyć na pomoc kolorowym kobietom, które nie mają innego wyboru i muszą wychowywać swoje dzieci. Nam pomaga konstytucja im nie. Zróbcie swoje, przerwijcie białą supremację – opisuje swoją makabryczną wizję feministka.

Warto przeczytać: Inicjatywę przyjęcia uchodźców przez Bielsko-Białą poparło… 4 promile mieszkańców

Podziel się