Szukaj

Zwolennicy Trumpa nie mają litości dla Madonny. Jej „tragedia” trwa już 28 dni

07-12-2016 14:22
Madonna
Podziel się

Wiele amerykańskich celebrytów w czasie kampanii prezydenckiej aktywnie wspierało Hillary Clinton. Niektórzy z nich wydają się być naprawdę zdruzgotani wygraną kandydata Republikanów. Madonna ostatnio przyznała, że odkąd ogłoszono wyniki wyborów nie może spać w nocy.

Nie miałam przespanej nocy od kiedy go wybrano. Jesteśmy w dupie. Jego brak poprawności politycznej jest nawet zabawny. Gdy spotkałam go 20 lat temu, nie spodziewałam się, że będzie ubiegał się o prezydenturę. Ludzie tacy jak on istnieją na tym świecie, nie przeszkadza mi to. Ale nie powinni być głowami państw. Nie jestem w stanie postawić go w tym samym szeregu z Barackiem Obamą – zwierzyła się ostatnio załamana Madonna.

Koniecznie przeczytaj: Donald Trump kupuje 2 dzieci – to nagranie stało się hitem! [WIDEO]

Czytaj też: Ważna decyzja amerykańskiego prezydenta-elekta. Donald Trump wycofuje się z biznesu

Co więcej, 58-letnia piosenkarka powiedziała, że kiedy usłyszała, że Donald Trump wygrał wybory, „poczuła się, jakby ktoś umarł”.

To było jak uczucie złamanego serca, dokładnie takie same, kiedy ktoś, kogo kochałeś opuszcza cię, połączone właśnie ze stratą kogoś bliskiego po jego śmierci – mówiła Madonna w rozmowie dla „Billboard”.

Czuję się tak każdego poranka, kiedy otwieram oczy, wtedy zastanawiam się chwilę i mówię do siebie: „Czekaj… Donald Trump jest ciągle prezydentem”, i wtedy okazuje się, że to nie był zły sen – dodała załamana piosenkarka.

Madonna stwierdziła także, że wszystkie kobiety głosujące na Donalda Trumpa to zdrajczynie.

Kobiety nienawidzą się wzajemnie. Myślę, że tak jest. W ich naturze leży, żeby się wzajemnie nie wspierać. To smutne. Mężczyźni się chronią, a kobiety chronią mężczyzn i dzieci. Kobiety się wycofały, a mężczyźni stali się bardziej otwarci. Ma to wiele wspólnego z zazdrością i niezdolnością do uświadomienia sobie, od że jedna z nas mogłaby rządzić narodem – celebrytka wysuwała kolejne hipotezy.

Oczywiście takie tragizowanie Madonny stanowi świetny materiał zwolenników Donalda Trumpa do robienia sobie z niej żartów, zwłaszcza w mediach społecznościowych. Wiele osób z kolei zwraca uwagę, że zachowanie piosenkarki jest po prostu żałosne.

Warto przeczytać: Donald Trump z mocnym przekazem dla katolików i ważną deklaracją [WIDEO]

Podziel się