Szukaj

Cud w Nowym Meksyku – z posągu Matki Bożej zaczęły się wydobywać łzy o zapachu róż. Wierni oblegają kościół [wideo]

29-05-2018 14:24
Matka Boża z Gaudalupe Fot. KRQE / YouTube / screen YouTube
Podziel się

Parafianie z Nowego Meksyku przekonują, że w ich kościele doszło do prawdziwego cudu. Z posągu Matki Bożej z Guadalupe miały wypływać łzy o zapachu róż. Zdarzenie miało miejsce w niedzielę podczas mszy świętej.

Podczas niedzielnej eucharystii wierni zauważyli, że z posągu Matki Bożej z Guadalupe wydobywają się łzy. Choć osoby obecne w kościele ścierały krople, po chwili pojawiały się nowe. Parafianie zgodnie przekonują, że dodatkowo wyczuwali charakterystyczny różany zapach.

Zdaniem ojca Jose Segura, duchownego zajmującego się kościołem, jest to znak od Matki Bożej. W jego opinii jest to znak dla wierzących, aby zbliżyli się do Boga.

Koniecznie przeczytaj: To jest właśnie feminizm? Niezwykle wulgarny atak Gretkowskiej w polskim „Vogue”: „Kościół trzyma Polskę za jaja i z palcem w c**ie”

Czytaj też: Pieczyński już doszedł do siebie po pobiciu. Od razu zaczął obrażać katolików. Nawet Gozdyra nie mogła uwierzyć, w to co słyszy [WIDEO]

O zdarzeniu szybko dowiedzieli się inni wierni, którzy szybko ruszyli w kierunku Nowego Meksyku.

To niewiarygodne błogosławieństwo przebywania tutaj, pośrodku niczego. Płaczący posąg jest niesamowity

– powiedział Peter McDonald, mężczyzna, który wyruszył wraz z piątką dzieci do kościoła.

Aktualnie sprawą cudu zajmuje się diecezja. Zostaną wykonane specjalne testy, których celem jest zbadanie kropli na posągu – należy ustalić, czy faktycznie są to łzy. Choć próbki zostały już pobrane, minie wiele czasu, zanim poznamy oficjalne stanowisko Kościoła.

W sieci pojawiły się już nagrania:

Warto przeczytać: Jerzy Owsiak skazany przez sąd za znieważenie i zniesławienie blogera Matka Kurka

Podziel się