Szukaj

Łowcy pedofilów złapali muzułmanina, który molestował 14-latkę. „Zabiorę cię do Syrii, będziesz moją żoną” [WIDEO]

24-10-2017 12:33
Muzułmanin zatrzymany w Londynie przez łowców pedofilów Fot. Noncebusters / YouTube / screen YouTube
Podziel się

29-letni muzułmanin został zatrzymany w Londynie przez grupę łowców pedofilów. Mężczyzna molestował 14-letnią dziewczynkę. Zadzwonił do niej kilkadziesiąt razy, zostawiając wiadomości głosowe.

Pedofil, który ma żonę i jest ojcem dwójki dzieci, namawiał 14-latkę do spotkania, mówiąc obrzydliwe rzeczy. Chciał, aby „rozłożyła przed nim nogi”, innym razem obiecywał, że zabierze ją do Syrii i uczyni swoją żoną. Za seks obiecywał 30 funtów tygodniowo.

O molestowaniu 14-latki dowiedzieli się łowcy pedofilów. Należąca do grupy kobieta podała się za 14-latkę i umówiła się z muzułmaninem stacji na olejowej East Dulwich w południowym Londynie.

Koniecznie przeczytaj: Muzułmanin mieszkający w Niemczech: „Nie służę temu państwu. Jestem wrogiem tego państwa - Na co jeszcze czekamy?” [wideo]

Czytaj też: Szokująca scena nagrana przez świadka. Zboczony muzułmanin molestuje dziewczynkę, która robi zakupy w jego sklepie [WIDEO]

Zboczeniec został przytrzymany do czasu przyjazdu policji, która go aresztowała. Na nagraniu pedofil tłumaczy, że jest muzułmaninem, więc według prawa szariatu może ożenić się w Syrii z 14-letnią dziewczynką.

Warto przeczytać: Szokujące nagranie z Bydgoszczy. 14-latka została brutalnie pobita przez koleżankę [WIDEO]

Podziel się