Szukaj

Przerażające nagranie z metra w Londynie. Zamaskowany napastnik chciał zabijać ludzi maczetą [wideo]

15-01-2019 12:20
Napastnik z maczetą, Londyn Fot. POLICE VIDEO / You Tube / screen Twitter
Podziel się

Londyńska policja opublikowała nagranie ze zdarzenia, które miało miejsce wczoraj wieczorem w okolicy stacji Tulse Hill w Londynie. Funkcjonariusze obezwładnili mężczyznę, który wszedł na peron z maczetą.

Sytuacja zarejestrowana na filmie miała miejsce ok. godz. 18.30, kiedy metrem podróżuje wiele osób. Mężczyzna, który zakrył twarz przechadzał się z ogromną maczetą w ręce.

Na szczęście nie zdążył nikogo zabić ani zranić. Policja ochraniająca metro zareagowała natychmiast po zgłoszeniu i powaliła na ziemię napastnika, używając tasera.

Jak podaje theguardian.com, zatrzymany 59-letni mężczyzna trafił do aresztu. Usłyszał zarzut usiłowania zabójstwa i posiadania broni ofensywnej.

Koniecznie przeczytaj: Kibole krakowskiego klubu zatrzymani za usiłowanie zabójstwa. Weszli do baru z nożem i maczetą [+18 wideo]

Czytaj też: Kędzierzyn-Koźle: Atak na nieletnią dziewczynę. Policja szuka tego mężczyzny [wideo]

Londyńska policja potwierdziła, że nikt nie został ranny. W swoim oświadczeniu podała też, że zdarzenie na chwilę obecną nie jest wiązane z terroryzmem.

Nagranie poniżej:

Warto przeczytać: Finlandia: Policja zatrzymała kilkunastu imigrantów. Są podejrzani o napaści seksualne na nieletnie dziewczyny

Podziel się