Szukaj

Drastycznie nagranie. Muzułmanie zlinczowali studenta za „bluźnierstwo” wobec Allaha [WIDEO +18]

14-04-2017 11:35
Lincz muzułmanów na studencie w Pakistanie Fot. Dawn.coms video channel / YouTube / screen YouTube
Podziel się

Przerażające sceny rozegrały się na jednym z pakistańskich uniwersytetów. Dwóch studentów dziennikarstwa padło ofiarą linczu za rzekomą „obrazę Allaha”. Jeden z nich w wyniku samosądu poniósł śmierć.

Mashal Khan został rozebrany do naga, a muzułmańscy „koledzy” z wydziału dziennikarstwa zaczęli go bić, w ruch poszły kamienie i kije. Oprawcy mordując studenta, krzyczeli „Allah Akbar!”. Pojawiły się informacje, że ofiara miała zostać także postrzelona, ale policja nie potwierdziła tych doniesień. Drugi zaatakowany mężczyzna przeżył lincz.

Wykładowcy próbowali uratować Khan przed samosądem i zamknęli go w osobnym pokoju, ale wściekły tłum zdołał wyłamać drzwi i wywlec ofiarę na zewnątrz.

Koniecznie przeczytaj: „Czy islam zagraża Europie?”. Absurdalna odpowiedź „kulturoznawczyni” i genialna riposta prowadzącego [WIDEO]

Czytaj też: Manipulacja TVN-u na temat Romów. „Po przejściu na islam przestali kraść”. Jak było naprawdę? [FOTO]

Nie wiadomo dokładnie, czym miał „zawinić” brutalnie zamordowany student. Według jednej z wersji podawanych przez media, Khan zamieścił „bluźnierczy” wpis w mediach społecznościowych. Podaje się także, że przyczyną mogło być to, że brał on udział w dyskusjach na tematy religijne, co nie podobało się innym studentom.

Policja prowadzi śledztwo w sprawie. Różne źródła podają, że zatrzymano od 10 do 45 osób podejrzanych o udział w linczu.

Warto przeczytać: Mamed Chalidow „Islam zabrania bicia po twarzy. Nie wolno wyrażać agresji i bić ludzi” [WIDEO]

Podziel się