Szukaj

Nagranie, które podbija internet. Lewicowi aktywiści zaczęli uciekać w popłochu, kiedy zobaczyli... krzyż [WIDEO]

24-09-2017 17:32
Lewacy uciekają na widok krzyża, USA Fot. Architectural Revival / Facebook
Podziel się

„Left Action” to amerykańska skrajnie lewicowa organizacja, która ostro krytykuje prezydenturę Donalda Trumpa. Działacze tego ruchu chcieli ostatnio przeprowadzić akcję propagandową na jednej z uczelni wyższych, ale skutecznie przeszkodził im… krzyż.

Polityka obecnego prezydenta USA nie jest na rękę lewicy. Organizacje takie jak „Left Action” nie poddają się i chcą zmienić nastroje amerykańskiego społeczeństwa, które popiera Donalda Trumpa, mimo nieustającej nagonki większości mainstreamowych mediów.

Przedstawiciele lewicy prowadzą m.in. akcje agitatorskie, rozdając np. ulotki na uczelniach wyższych, które często stanowią podatny grunt dla takich idei.

Koniecznie przeczytaj: Celebryci uciekają na widok ministra. Wszystko po to, aby nie stanąć obok niego na wspólnym zdjęciu [WIDEO]

Czytaj też: Islamski zamachowiec samobójca w ostatniej chwili się rozmyślił. Zaczął uciekać na widok irackiej armii [WIDEO]

Tym razem jednak coś poszło nie tak. Na krótkim filmiku zarejestrowano moment, kiedy działacze „Left Action”, którzy prowadzą akcję propagandową wśród studentów, napotykają chrześcijańską procesję.

Lewicowi agitatorzy na widok kapłana, krzyża, Najświętszego Sakramentu i tłumu wiernych… zaczynają uciekać w popłochu.

Krótki filmik, do którego dopasowaną odpowiedni podkład muzyczny, jest szeroko udostępniany i komentowany w mediach społecznościowych. Internauci żartują, że być może lewicowi aktywiści sądzą, że są wampirami i dlatego tak boją się widoku krzyża. Choć z drugiej strony – słońce im nie przeszkadzało ;)

Warto przeczytać: Zachowanie mężczyzny postrzelonego w Las Vegas wzbudziło podziw. Tak zareagował na wizytę prezydenta [WIDEO]

Podziel się