Szukaj

Lewicowa szwedzka aktywistka powstrzymała deportację imigranta. Wszystko dzięki niecodziennej formie protestu [wideo]

26-07-2018 21:22
Lewicowa aktywistka powstrzymała deportację imigranta Fot. dwnews / Twitter.com / screen Twitter
Podziel się

Jak poinformowało Deustche Welle, szwedzka lewicowa aktywistka Ellin Ersson dzięki swojemu specyficznemu protestowi zdołała powstrzymać deportację imigranta do Afganistanu. Kobieta w akcie sprzeciwu nie zajęła wyznaczonego miejsca w samolocie i wygłosiła manifest, który poparli pozostali pasażerowie. Dzięki temu mężczyzna swobodnie opuścił pokład i uniknął przymusowego powrotu do własnej ojczyzny.

Informujące o tej sprawie Deustche Wellle opublikowało nagranie, na którym widać, jak młoda szwedzka studentka Ellin Ersson lekceważy zalecenia załogi i nie zajmuje miejsca w samolocie. Ponadto, wbrew zakazowi, włącza swój telefon i zaczyna wygłaszać lewicowy manifest w obronie deportowanego imigranta znajdującego się na pokładzie. W trakcie niego stara się przekonywać, że po przewiezieniu do Afganistanu zostanie zamordowany. Później oświadcza również, że zacznie wykonać polecenia załogi dopiero wówczas, gdy Afgańczyk będzie mógł opuścić samolot. 

Koniecznie przeczytaj: Lewicowa propaganda w Szwecji. „Szwecja musi się stać rajem dla emigrantów” [WIDEO]

Czytaj też: Imigrant-gwałciciel skazany. A po „odsiadce” czeka go deportacja

Początkowo członkowie personelu starają się odebrać jej urządzenie, jednak ich zabiegi okazują się bezskuteczne. W pewnym momencie podobną próbę podejmuje jeden z pasażerów, lecz również nieskutecznie. 

Co ciekawe, przebywający na pokładzie pasażerowie, którzy początkowo są zdenerwowani zachowaniem kobiety, po pewnym czasie zmieniają jednak swoje nastawienie i  popierają jej manifest. To zaś doprowadza do tego, iż Afgańczyk swobodnie opuszcza samolot i tym samym unika deportacji.  

 

Warto przeczytać: Lewicowa aktywistka i weganka nie dostała szwajcarskiego paszportu, bo… jest zbyt irytująca

Podziel się