Szukaj

Latynosi zabijają Donalda Trumpa. Powstał kontrowersyjny film [WIDEO]

24-11-2016 13:50
Meksykanie vs Trump - film satyryczny Fot. wecanfxit / YouTube / screen YouTube
Podziel się

Wygrana republikańskiego kandydata w wyborach w Stanach Zjednoczonych nadal dla wielu środowisk, zwłaszcza lewicowych jest nie do przełknięcia. Organizowane są kolejne akcje protestacyjne przeciwko Donaldowi Trumpowi, próbuje się podważać wynik wyborów, prezydent-elekt atakowany jest w mediach. W walce politycznej wykorzystuje się także „satyrę” - nierzadko z przekroczeniem wszelkich norm.

W Internecie opublikowano bardzo kontrowersyjny kilkuminutowy film, utrzymany w konwencji science-fiction. Donald Trump walczy z Meksykanami, poruszając się przy pomocy wielkiego robota bojowego. Cała historia zaczyna się od „katapultowania” kolejnych Latynosów przez wielki mur, który wybudowano na granicy z Meksykiem. Kiedy Ci deklarują, że nie zapłacą za ogrodzenie, pojawia się „mechaniczny” Trump, który zaczyna po kolei zabijać kolejnych imigrantów. Na nic zdają się błagania i tłumaczenia Latynosów, że chcą wracać do USA, bo tam pracują i zarabiają na siebie.

Koniecznie przeczytaj: Donald Trump wygrywa wybory! Nowy prezydent USA wygłosił przemówienie [WIDEO]

Czytaj też: Na kilka dni przed wyborami Donald Trump wygrywa w sondażu z Hillary Clinton

Kiedy wydaje się, że robot sterowany przez Trumpa zabije wszystkich, w wyniku modlitw Meksykanów pojawia się… mechaniczna Matka Boska, która zsyła… koguta. Ptak niszczy maszynę prezydenta-elekta, który, w wyniku odniesionych obrażeń, umiera na stole operacyjnym. Scenie towarzyszy radosna meksykańska muzyka.

Niby kolejna satyra, w której przeważa czarny humor. Wydaje się jednak, że takie „mordowanie na niby” podsyca niepotrzebnie falę nienawiści skierowaną przeciwko prezydentowi-elektowi, który został przecież wybrany w demokratycznych wyborach.

Cały filmik poniżej:

Warto przeczytać: Trump zapowiedział, że nie zamierza pobierać wynagrodzenia za sprawowanie urzędu prezydenta

Podziel się