Szukaj

USA: Niecodzienny incydent. W pościg za uciekającymi złodziejką ruszyły krowy [wideo]

10-08-2018 21:52
Pościg krów za złodziejami Fot. ABC Action News / YouTube.com / screen YouTube
Podziel się

Kilka dni temu funkcjonariusze policji z Florydy, którzy prowadzili pościg za uciekającymi złodziejami, otrzymali niespodziewane wsparcie. Jak widzimy na nagraniu, w ich akcję włączyły się krowy. Dzięki pomocy tych zwierząt udało się złapać jedną z podejrzanych osób.

Jak informują media, samochód, którym uciekali złodzieje, wypadł z drogi podczas gwałtownego skrętu. Przestepcy wysiedli ze swojego pojazdu i zaczęli uciekać pieszo. Mężczyznę udało się szybko złapać, ale jego partnerka była znacznie sprytniejsza i zdołała zbiec.

Wówczas do policyjnej akcji włączyły się krowy pasące się na okolicznej łące. Gdy tylko kobieta obok nich przebiegła, jedno ze zwierząt zaczęło ją gonić. W ślad za nią ruszyły również pozostałe członkinie stada. Co ciekawe, zdołały zagonić złodziejkę do płotu znajdującego się na skraju łąki. Tam zaś czekali już funkcjnonariusze policji.  

Koniecznie przeczytaj: Policyjny pościg za nastolatkami. 14-latek poważnie ranny

Czytaj też: UK: Złodzieje próbowali okraść londyński sklep z zegarkami szwajcarskimi. Nie wszystko odbyło się jednak po ich myśli [wideo]

Warto przeczytać: Kamila Gasiuk-Pihowicz wygwizdana w Gdańsku. „Złodzieje, złodzieje” [WIDEO]

Podziel się