Szukaj

Król Maroka zasnął… w czasie przemówienia prezydenta Francji. Wymowna mina Donalda Trumpa [wideo]

15-11-2018 18:34
Mohammed VI, Donald Trump, Emmanuel Macron Fot. TR informa Guercif / You Tube / screen YouTube
Podziel się

W czasie obchodów setnej rocznicy zakończenia I wojny światowej król Maroka zaliczył wpadkę. Mohammeda VI zasnął w czasie przemówienia Emmanuela Macrona. Sytuację zauważył prezydent USA Donald Trump, który zrobił wymowną minę.

Na zaproszenia prezydenta Francji do Paryża przyjechało ponad 60 światowych przywódców, aby uczcić 100 rocznicą zakończenia I wojny światowej.

Wśród nich był marokański monarcha. Mohammeda VI musiał być bardzo zmęczony albo wyjątkowo znudzony przemową gospodarza, bo w pewnym momencie niedzielnego wystąpienia Emmanuela Macrona po prostu… przysnął.

Obok króla Maroka siedziała amerykańska para prezydencka. Donald Trump, który zauważył wpadkę Mohammeda VI, przez dłuższy moment wpatrywał się w niego z wymowną miną.

Koniecznie przeczytaj: Trump zadrwił Macrona. Nawiązał do wojny. „To jak to było z tą Francją?”. Sieć obiegły te nagrania [wideo]

Czytaj też: Donald Trump złożył gratulacje Polakom. Zamieścił też zdjęcie ze swojej wizyty w naszym kraju [foto]

Nagrania poniżej:

Z drugiej strony, na szerszych ujęciach kamy widać, że inni przywódcy podczas przemówienia Macrona również wyglądali na znudzonych, ziewali i wydawali się również bliscy zaśnięcia.

Warto przeczytać: Zabawny incydent w Paryżu. Francuska staruszka pomyliła Angelę Merkel z Bridget Macron [wideo]

Podziel się