Szukaj

Ważne słowa Korwin-Mikkego w Europarlamencie. Problem w tym, że mówił do... pustej sali [WIDEO]

29-04-2017 13:36
Janusz Korwin-Mikke przemawia do pustej sali w PE Fot. KORWiN vs UE / YouTube / screen YouTube
Podziel się

W czwartek w Parlamencie Europejskim przemawiał Janusz Korwin-Mikke, który poruszył kwestię upadku europejskich wartości i zastąpienia ich „wartościami unijnymi”. Polski eurodeputowany jednak nie wywołał wielkiego poruszenia na sali, bowiem była ona… pusta.

W momencie wystąpienia Janusz Korwin-Mikkego poza nim na sali nie było żadnego z 750 pozostałych europosłów z 28 krajów członkowskich. Szkoda, bo słowa, które wypowiedział polityk, były bardzo ważne.

Powiedzmy sobie jasno: wartości, które narzuca Unia Europejska, są dokładnie odwrotne niż wartości europejskie – rozpoczął swoje przemówienie Korwin-Mikke.

Wartości europejskie zapewniły nam dominację w świecie, kultura europejska była wzorem dla całego świata. Tymczasem wartości odwrotne narzucane przez Unię Europejską powodują, że nas zalewają kolonizatorzy z innych krajów – argumentował.

Koniecznie przeczytaj: Janusz Korwin-Mikke w formie. „Kapitalista to straszny człowiek” [WIDEO]

Czytaj też: Korwin-Mikke został poproszony o „piątaka”. Odmówił jałmużny, ale wynagrodził uczciwą pracę [WIDEO]

Europa umiera, nie ma rozwoju gospodarczego, nie rodzą się dzieci. Są to dokładnie wartości przeciwne. Będziemy bronili wartości europejskich, przeciwko wartościom unijnym – dodał.

Jako przykłady europejskich wartości, które zostały odrzucone przez Unię Korwin-Mikke wymienił karę śmierci i zasadę „kto nie pracuje, niech nie je”.

Musimy bronić Europy przed Unią – zakończył polityk.

Warto przeczytać: To nie żart! Partia Korwin-Mikkego znowu zmieniła nazwę [WIDEO]

Podziel się