Szukaj

Kolejny szokujący film ISIS. Egzekucji więźnia dokonuje… przedszkolak [WIDEO]

10-01-2017 12:23
Propaganda ISIS - egzekucja dokonana przez dziecko Fot. James Powers / YouTube / screen YouTube
Podziel się

Państwo Islamskie niejednokrotnie udowodniło, że ma żadnego oporu w mordowaniu niewinnych ludzi. Coraz częściej dżihadyści sięgają też po radykalne metody propagandy, wykorzystując do tego celu już bardzo małe dzieci.

Niedawno do sieci trafiło nagranie, na którym widać dzieci w wieku od 9 do 12 lat, które przechodzą militarne szkolenie i dokonują egzekucji więźniów. Pisaliśmy o tym tutaj: Przerażający film ISIS. Egzekucji więźnia dokonują… dzieci [WIDEO].

Teraz tzw. Państwo Islamskie opublikowało w sieci krótki propagandowy film, na którym widać kilkuletniego malca w wieku przedszkolnym, który dostaje do ręki załadowaną broń. Dziecko przy jej pomocy strzela do nieprzytomnego jeńca. O nagraniu pisało m.in. dailymail.co.uk.

Koniecznie przeczytaj: Makabryczne nagranie ISIS. Dwóch żołnierzy zostało spalonych żywcem

Czytaj też: Przerażający film ISIS. Egzekucji więźnia dokonują… dzieci [WIDEO]

Niektórzy zwracają uwagę, że pojawiające się ostatnio w Internecie filmy, których autorem ma być ISIS, są w realizowane w bardzo profesjonalny sposób, więc występuje podejrzenie, że za ich produkcją odpowiada ktoś inny. Niezależnie od tego, kim jest autor tych nagrań, tworzenie takich filmów należy uznać za przerażający i chory proceder.

Warto przeczytać: Irak: dżihadyści obcięli dłonie 10-latkowi i 12-latkowi. Chłopcy odmówili wykonania egzekucji na cywilach

Podziel się