Szukaj

Iraccy żołnierze nie okazali litości schwytanemu dżihadyście. Zrzucili go z klifu [+18 WIDEO]

14-07-2017 15:27
Irackie wojsko zrzuca z klifu dżihadystów Fot. Mosul Eye عين الموصل‏ / Twitter / screen Twitter
Podziel się

Wojna w Iraku należy do wyjątkowo brutalnych. Irackie wojsko przejmuje metody walki terrorystów z ISIS i nie okazuje litości dla schwytanych jeńców. W Internecie pojawiają się kolejne drastyczne nagrania.

Kilka dni temu ogłoszono wyzwolenie Mosulu, który był kontrolowany przez dżihadystów z tzw. Państwa Islamskiego od 2014 r. Działania ISIS na terenach okupowanych, zwłaszcza wobec ludności cywilnej, było wyjątkowo brutalne. Wygrana wojsk irackich stała się dla wielu okazją do odwetu.

Kolejne nagrania udowadniają, że żołnierze nie okazują litości dla pojmanych dżihadystów. Film opublikowany 12 lipca br. pokazuje, jak jeden z terrorystów jest najpierw bity, a później zostaje na nim wykonana egzekucja poprzez zrzucenie z wysokiego klifu. Podobny los spotyka innych dżihadystów. Zrzuceni jeńcy dla pewności dobijani są strzałami z karabinu.

Koniecznie przeczytaj: Irakijczycy bez litości dla bojowników ISIS. Więżą ich w strasznych warunkach. „Błagamy, dajcie nam umrzeć!” [WIDEO]

Czytaj też: Bohaterska walka brytyjskich komandosów otoczonych przez ISIS. Jeden z dżihadystów został utopiony w kałuży!

Warto przeczytać: Kolejne w Europie zatrzymania dżihadystów

Podziel się