Szukaj

Dżihadysta nagrał własną śmierć. Uniknął pierwszego pocisku. Za drugim razem już nie miał tyle szczęścia [WIDEO]

30-09-2017 18:46
Dżihadysta strzelający do irackiego wojska nagrał własną śmierć Fot. Valuable2ND / YouTube / screen YouTube
Podziel się

Krótki film przypominający scenę z gry „Call of Duty” został nagrany przez terrorystę z ISIS, który odpowiedział na atak irackiego wojska. Islamista, który strzelał z karabinu maszynowego, nie popisał się zbytnią rozwagą i po chwili leżał martwy.

Bojownik tzw. Państwa Islamskiego nagrał wszystko przy pomocy zamocowanej na jego ciele kamery GoPro. Widzimy jak dżihadysta, który leży na ziemi z karabinem maszynowym, atakowany jest przez irackie wojsko. Po chwili potężny pocisk rozwala betonowy filar budynku zaledwie kilka metrów przed nim.

Terrorysta, który zapewne chciał się popisać bohaterstwem, zdecydował się wykonać najgłupsze z możliwych posunięć. Islamista wstał (dzięki czemu stał się lepszym celem dla przeciwnika), zabrał karabin i podszedł w miejsce, w które przed chwilą trafiło irackie wojsko. Jak można było przewidzieć, następny pocisk wystrzelony przez przeciwnika zdołał go dosięgnąć. Dżihadysta padł trupem.

Koniecznie przeczytaj: Dżihadyści nagrali własną śmierć na polu walki. Przerażeni bojownicy ISIS krzyczeli ze strachu [WIDEO]

Czytaj też: Atak z drona w ostatnim momencie przerwał publiczną egzekucję dwóch więźniów pojmanych przez ISIS [WIDEO]

Warto przeczytać: 16-letniej Niemce, która uciekała do ISIS grozi śmierć przez powieszenie. Irackie władze nie mają zamiaru jej oddawać [WIDEO]

Podziel się