Szukaj

Dżihadysta nagrał własną śmierć. Uniknął pierwszego pocisku. Za drugim razem już nie miał tyle szczęścia [WIDEO]

30-09-2017 18:46
Dżihadysta strzelający do irackiego wojska nagrał własną śmierć Fot. Valuable2ND / YouTube / screen YouTube
Podziel się

Krótki film przypominający scenę z gry „Call of Duty” został nagrany przez terrorystę z ISIS, który odpowiedział na atak irackiego wojska. Islamista, który strzelał z karabinu maszynowego, nie popisał się zbytnią rozwagą i po chwili leżał martwy.

Bojownik tzw. Państwa Islamskiego nagrał wszystko przy pomocy zamocowanej na jego ciele kamery GoPro. Widzimy jak dżihadysta, który leży na ziemi z karabinem maszynowym, atakowany jest przez irackie wojsko. Po chwili potężny pocisk rozwala betonowy filar budynku zaledwie kilka metrów przed nim.

Koniecznie przeczytaj: Dżihadyści nagrali własną śmierć na polu walki. Przerażeni bojownicy ISIS krzyczeli ze strachu [WIDEO]

Czytaj też: Atak z drona w ostatnim momencie przerwał publiczną egzekucję dwóch więźniów pojmanych przez ISIS [WIDEO]

Terrorysta, który zapewne chciał się popisać bohaterstwem, zdecydował się wykonać najgłupsze z możliwych posunięć. Islamista wstał (dzięki czemu stał się lepszym celem dla przeciwnika), zabrał karabin i podszedł w miejsce, w które przed chwilą trafiło irackie wojsko. Jak można było przewidzieć, następny pocisk wystrzelony przez przeciwnika zdołał go dosięgnąć. Dżihadysta padł trupem.

Warto przeczytać: 16-letniej Niemce, która uciekała do ISIS grozi śmierć przez powieszenie. Irackie władze nie mają zamiaru jej oddawać [WIDEO]

Podziel się