Szukaj

Dżihadyści nagrali własną śmierć na polu walki. Przerażeni bojownicy ISIS krzyczeli ze strachu [WIDEO]

24-09-2017 14:37
Przerażeni bojownicy ISIS przygrywają z syryjską armią Fot. Syriana Analysis / YouTube / screen YouTube
Podziel się

Islamiści przygrywają kolejne walki i tracą okupowane terytoria na Bliskim Wschodzie. Syryjska armia chwali się w internecie nagraniami z bitew, które pokazują ich zwycięstwa. Siły rządowe, wspierane przez Hezbollah, zdobyły ostatnio filmik nagrany przez jednego z bojowników ISIS, na którym widać klęskę grupy terrorystów zaatakowanych przez wojsko.

Kilku członków tzw. Państwa Islamskiego wyruszyło w wozie bojowym do walki przeciwko syryjskiej armii. Terroryści, którzy wysunęli się na pierwszą linię frontu szybko znaleźli się na celowniku. W ich kierunku zaczęły lecieć kolejne pociski.

Kiedy bojownicy ISIS zdali sobie sprawę, że są na przegranej pozycji, na odwrót było już za późno. Terroryści wiedząc, że zaraz zginą na polu walki, bynajmniej nie cieszyli się na spotkanie z 72 dziewicami. „Bojownicy” krzyczeli z przerażenia, żałośnie zawodząc.

Koniecznie przeczytaj: Atak z drona w ostatnim momencie przerwał publiczną egzekucję dwóch więźniów pojmanych przez ISIS [WIDEO]

Czytaj też: Martyna Wojciechowska: „W Brukseli, tuż pod nosem Parlamentu Europejskiego rekrutowani są przez ISIS młodzi ludzie”

Chwilę później, po tym jak pojazd islamistów został trafiony, zapanowała cisza. Załoga albo zginęła, albo została poważnie ranna. Kamera GoPro, która umieszczona była na kasku jednego z terrorystów, nagrywała jeszcze przez chwilę.

Warto przeczytać: 16-letniej Niemce, która uciekała do ISIS grozi śmierć przez powieszenie. Irackie władze nie mają zamiaru jej oddawać [WIDEO]

Podziel się