Szukaj

W rosyjskiej telewizji wybuchła bijatyka. Uczestnicy programu na żywo pokłócili się o Donbas. Niemiec oskarżył Ukraińców o wymordowanie 200 dzieci [wideo]

24-02-2018 14:50
Bijatyka w rosyjskiej telewizji Fot. HTB / You Tube / screen
Podziel się

W studiu jednej z rosyjskich telewizji wywiązała się bijatyka pomiędzy dwoma uczestnikami programu na żywo. Poszło o Donbas.

W jednej z edycji nadawanego na żywo programu publicystycznego „Miesto wstrieczy” (Miejsce spotkania) w rosyjskiej telewizji NTW prowadzona była debata na temat rosyjsko-ukraińskiego konliktu toczącego się w Donbasie i na Krymie. Uczestniczyli w niej między innymi niemiecki polityk Andreas Muerer i ukraiński politolog Dmytro Suworow.

W pewnym momencie Muerer oskarżył ukraińską armię o zbrodnie wojenne w tym o zamordowanie 200 dzieci. Wyraził także zdecydowane poparcie dla rosyjskiej aneksji Krymu.

Koniecznie przeczytaj: Na Ukrainie podjęto próbę zniszczenia muzeum Stepana Bandery. Zostały użyte materiały wybuchowe, które spowodowały eksplozję

Czytaj też: „Lwów nie dla polskich panów”. Haniebna demonstracja na Ukrainie. Ulicami Lwowa przeszedł antypolski marsz, który uczcił dowódcę UPA [foto+wideo]

Na te słowa Suworow zażądał od Niemca dowodów popierających jego tezy. Prowadzący program rosyjski dziennikarz Andriej Norkin próbował go uciszyć z użyciem rękoczynów. Ukrainiec nie pozostał Rosjaninowi dłużny. Nie dał się szarpać, odepchnął napastnika. Wywiązała się bójka, do której wkrótce przyłączyło się kilkunastu innych uczestników programu.

Warto przeczytać: Rosja ma problem. Urzędnik rosyjskiego resortu rolnictwa przyznaje: „Jest mi wstyd, musimy importować gnój z Polski”

Podziel się