Szukaj

Niesamowita kompromitacja w brytyjskiej edycji Milionerów. Odpowiedź uczestnika sprawiła, że prowadzący nie wytrzymał [wideo]

06-05-2018 22:57
Brytyjska edycja Milionerów Fot. II.Super_Legendary.II / YouTube / screen YouTube
Podziel się

Ten odcinek brytyjskiej edycji „Milionerów” pokazał, że również na Wyspach niektórzy uczestnicy potrafią odpaść na pozornie prostym pytaniu. Tym razem zawodnik nie wykazał się zbyt dobrą wiedzą dotyczącą greckiej mitologii.

Po czterech latach przerwy Brytyjczycy znów mogli obejrzeć nowy sezon „Milionerów”. Zawodnikiem biorącym udział w turnieju był David z Edynburga. Choć początkowo szło mu całkiem dobrze, szóste pytanie okazało się zbyt dużą przeszkodą.

Uczestnika zapytano o to, jak według greckiej mitologii nazywała się bogini zwycięstwa. Następnie podano cztery sugerowane odpowiedzi:

a)      Umbro

b)      Reebok

c)      Adidas

Koniecznie przeczytaj: Uczestniczka programu „Milionerzy” poległa na pytaniu o ofiarę Ramona Mercadera. Pomyliła Lwa Trockiego z... Simbą [foto]

Czytaj też: Oto nagranie z największej flagi narodowej na świecie – Polska pobiła w Świnoujściu rekord Guinessa [wideo]

d)      Nike

Prawidłową odpowiedzią było oczywiście Nike. Jak się jednak okazało, David nie zdawał sobie z tego sprawy. Po chwili namysłu zawodnik obstawił odpowiedź a, czyli Umbro. W tym momencie odpadł z programu, zachowując jedynie gwarantowany tysiąc funtów.

Warto zwrócić uwagę na reakcję prowadzącego Jeremiego Clarksona. Mężczyzna nie potrafił ukryć rozbawienia oraz zażenowania z odpowiedzi Davida.

Oto nagranie z odcinka, pytanie odnośnie greckiej mitologii pojawia się w 45 minucie:

 

Warto przeczytać: Firma Nike zaprezentowała sportowy hidżab dla muzułmanek [WIDEO]

Podziel się