Szukaj

Komiczna wpadka Hillary Clinton. Była sekretarz stanu rozbawiła amerykańskich internautów [WIDEO]

20-11-2017 17:59
Hilary Clinton, Bill Clinton Fot. Ryan Saavedra / Twitter.com / screen Twitter
Podziel się

W sobotę w Fundacji Clintonów odbyło się uroczyste spotkanie, które zorganizowano z okazji 25. rocznicy zwycięskich dla Billa Clintona wyborów prezydenckich. Wydarzenie to z pewnością uszłoby uwadze obserwatorów, gdyby nie komiczna wpadka Hillary Clinton.

Tematem przewodnim spotkania były tzw. fake newsy. Podczas swojego wystąpienia była sekretarz stanu zaatakowała FOX News i inne media, które według niej rozpowszechniają fałszywe informacje dotyczącej zarówno jej, jak i jej męża. Jak przekonywała była kandydatka Demokratów na prezydenta USA, już w latach 90. powstał rzekomy prawicowy spisek mający na celu dyskredytację Clintonów.

Hillary Clinton odniosła się również do prezydentury swojego męża. Przedstawiła ją w samych superlatywach. Wspominała m.in. o dużym sukcesie, jakim było uzyskanie pokoju w Irlandii Północnej. Jej wypowiedź pewnie przeszła by bez większego echa, gdyby nie argument, którego użyła:

Koniecznie przeczytaj: Pedofilska afera z udziałem Hillary Clinton. Dziennikarka zapowiada, że niedługo zostaną ujawnione dowody [WIDEO]

Czytaj też: USA: Były rzecznik amerykańskiego Departamentu Stanu: „Są dowody, że Clintonowie angażują się w przestępczy proceder seksu z nieletnimi” [WIDEO]

To nie odbyło się łatwo i szybko. Nie pisał o tym na Twitterze, musiał nad tym pracować, aż w końcu udało mu się osiągnąć ten cel - stwierdziła polityk.

Przypomnijmy, że Bill Clinton pełnił funkcję prezydenta Stanów Zjednoczonych w latach 1993-2001, zaś Twitter powstał dopiero w 2006 roku. Wielu użytkowników rozpoczynało swoją aktywność na początku 2007 roku, a więc prawie dziesięć lat później od momentu zakończenia prezydentury Clintona.

Poniżej nagranie z występieniem Hillary Clinton:

Amerykańscy internauci szybko zareagowali na wpadkę Hillary Clinton. Poniżej niektóre z komenatarzy.

 

Warto przeczytać: Media i wpływowi politycy cytowali blogerkę, która… nie istnieje. Sukces rosyjskich propagandystów

Podziel się