Szukaj

Bardzo mocny i wyjątkowo celny komentarz Mariusza Max Kolonko o zamachu w Londynie [WIDEO]

25-03-2017 19:48
Mariusz Max Kolonko w MaxTV Fot. Media2000Communications / Wikimedia / CC BY-SA 3.0
Podziel się

W najnowszym komentarzu dla MaxTV dziennikarz mówił o zamachu w Londynie i tym, jak zareagowali na to zdarzenie politycy i liberale media. Mariusz Max Kolonko zwrócił również uwagę na to, co było przyczyną ataku i co należy zrobić, aby kolejne takie tragedie nie powtarzały się w przyszłości.

Mariusz Max Kolonko wyśmiał w swoim komentarzu brytyjską premier, która po zamachu w Londynie wygłosiła wyjątkowo kuriozalne przemówienie, przekonując, że mieszkańcy miasta i turyści do niego przyjeżdżający „wrócą do normalności”.

Co ta kobieta wygaduje? Jakie życie normalne? Co jest życiem normalnym obecnie w Londynie czy Europie Zachodniej? Zamachy non stop – ocenił dziennikarz, zaznaczając, że z punktu widzenia wojującego islamu atak w Londynie był sukcesem.

Koniecznie przeczytaj: Mariusz Max Kolonko tłumaczy przyczyny napięcia na Półwyspie Koreańskim [WIDEO]

Czytaj też: Mariusz Max Kolonko mówi o sukcesie polskiego rządu w Brukseli i broni Waszczykowskiego [WIDEO]

Kolonko również zwrócił uwagę, jak zginął terrorysta.

Co to znaczy, kiedy liberalne media podają, że „został zastrzelony”. Przecież policja na Wyspach nie ma broni. W 90% są to ludzie nieuzbrojeni – mówił dziennikarz, który powiedział, że zamachowca zastrzelił ochroniarz polityka, który akurat przyjechał do parlamentu, żeby wziąć udział w głosowaniu.

Pani Thereso May macie nieuzbrojoną policję, macie meczety, które rosną jak grzyby po deszczu – 400 czy 500 w Londynie, macie ludność muzułmańską, która w ciągu ostatnich 10 lat podwoiła się, a Pani mówi, żebyśmy żyli normalnie. Przecież to są potencjalni terroryści – podkreślił Kolonko, który nawiązał także do ataku w Paryżu i metod liberalnych mediów na „radzenie” sobie z atakami terrorystycznymi metodą zapalenia świeczek i składania kwiatów.

W dalszej części nagrania dziennikarz podkreślił, że między cywilizacją muzułmańską a europejską jest przepaść i należy to zrozumieć, aby móc skutecznie walczyć z islamistami.

Warto przeczytać: Mariusz Max Kolonko komentuje wizytę Angeli Merkel w USA [WIDEO]

Podziel się