Szukaj

Mariusz Max Kolonko tłumaczy przyczyny napięcia na Półwyspie Koreańskim [WIDEO]

17-04-2017 14:07
Mariusz Max Kolonko w MaxTV Fot. Media2000Communications / Wikimedia / CC BY-SA 3.0
Podziel się

W najnowszym komentarzu Mariusz Max Kolonko skomentował napiętą sytuacją międzynarodową dotyczącą Korei Północnej. Dziennikarz wcześniej podkreślił również, że Donald Trump nie wiedział o zrzuceniu bomby przez amerykańskie wojsko na Afganistan.

Zdaniem Pentagonu zrzucenie bomby na Afganistan dokonało się w ramach zwykłych operacji militarnych w rejonie i nie wymagało zgody prezydenta – mówił Mariusz Max Kolonko.

Dziennikarz, przechodząc do analizy obecnego napięcia na Półwyspie Koreańskim, mówił, że Amerykanów szczególnie interesują rakiety posiadane przez Pjongjang, które byłyby w stanie dosięgnąć terytorium USA. Max Kolonko dodał, że Kora Północna co prawda posiada takie pociski, ale nie ma jeszcze możliwości nakładania na nie ładunków nuklearnych. Z tego powodu USA obserwuje nuklearne testy podziemne, które Pjongjang przeprowadza od 10 lat.

Koniecznie przeczytaj: Mariusz Max Kolonko bezlitośnie wyśmiewa Kurskiego: „Nie zesraj się” [WIDEO]

Czytaj też: Mariusz Max Kolonko mówi o sukcesie polskiego rządu w Brukseli i broni Waszczykowskiego [WIDEO]

Mówi się, że Korea Północna przygotowuje – ma już wszystko dopięte na ostatni guzik – bardzo poważną próbę nuklearną – i to jest powodem napięć na Półwyspie Koreańskim – podkreśla dziennikarz.

Cały komentarz Mariusza Maxa Kolonko na nagraniu poniżej:

Warto przeczytać: Mariusz Max Kolonko o nowym prezydencie Francji [WIDEO]

Podziel się