Szukaj

Nowy sposób na integrację imigrantów… najgłupszy z możliwych. Szwedzi wydadzą na niego miliony

21-07-2017 12:52
Klaun
Podziel się

Statystyki dotyczące przestępstw, niedawny zamach i kolejno powstające strefy no-go w Szwecji jasno pokazują, że tamtejsza społeczność muzułmańskich imigrantów nie ma ochoty na przestrzeganie zasad panujących w krajach europejskich. Tymczasem Szwedzi nie poddają się i szukają kolejnych „genialnych” sposobów na integrację „uchodźców”.

Szwedzka Rada ds. Migracji poinformowała, że ok. 25 mln szwedzkich koron (ponad 11 mln złotych) trafi do różnych organizacji, które będą integrować imigrantów między innymi poprzez… grę i zabawę. Jedną z nich są „Klauni bez granic”, którzy mają np. pokazywać tzw. uchodźcom, jak wygląda cyrkowe życie.

Inne organizacje pomagają przetrwać. My pokazujemy jak żyć na nowo – czytamy na stronie organizacji.

Koniecznie przeczytaj: Muzułmańscy imigranci terroryzują niemiecki kurort. Mieszkańcy i turyści są zastraszeni

Czytaj też: Imigranci z Calais przegrali w starciu z polskim kierowcą. Polak staranował stworzoną przez nich blokadę [WIDEO]

Rada ds. Migracji twierdzi, że taka forma integracji, na którą zostaną przeznaczone miliony szwedzkich koron, będzie służyć „inicjowaniu spotkań przy zabawie”.

Cóż, jak widać, dla Szwedów najlepszym rozwiązaniem kryzysu imigracyjnego jest witanie kolejnych przybyszów z Afryki i Bliskiego Wschodu w przebraniu klauna. Bardziej tragikomicznie już chyba być nie może...

Warto przeczytać: Imigranci terroryzują mieszkańców polsko-niemieckiego pogranicza

Podziel się