Szukaj

Chiny: kierowca nie mógł wyjechać z parkingu. Staranował auto, które go zastawiło [wideo]

06-08-2018 19:27
Zemsta kierowcy na parkingu Fot. Lake8737 / LiveLeak.com / screen
Podziel się

Do dość niecodziennego zdarzenia doszło niedawno na parkingu w Liuzhou, w prowincji Guangxi. Otóż pewien kierowca nie mogąc doczekać się na mężczyznę, który zastawił jego samochód, postanowił staranować blokujący go pojazd i tym samym umożliwić sobie przejazd. Wszystko zostało uwiecznione na nagraniu, które kilka dni temu opublikowano w sieci.

Jak widzimy na nagraniu, kierowca widząc, że nie będzie w stanie wyjechać z miejsca parkingowego, które zajmował, wsiada do swojego zielonego pick-upa i następnie taranuje blokującego go białego SUV-a. Co ciekawe, mężczyzna, by umożliwić sobie przejazd musiał uderzyć w samochód aż 11 razy. 

Kierowca tłumaczył później tłumaczył, że próbował skontaktować się z właścicielem samochodu, który go zablokował (skorzystał z numeru telefonu umieszczonego na kartce za szybą), jednak ten nie odbierał połączeń. Jak podkreślił, nie mógł dłużej czekać, ponieważ miał przy sobie niemal 31 tys. dolarów przeznaczone na pensje dla swoich pracowników i dlatego też musiał zdecydować się na taki krok.

Koniecznie przeczytaj: Pentagon: Niebezpieczny incydent na Morzu Czarnym. Prowokacyjne zachowanie rosyjskiego pilota mogło doprowadzić do tragedii [WIDEO]

Czytaj też: Nietypowy wypadek w Rosji. Samolot transportujący złoto i diamenty doznał awarii w locie. Z nieba spadł towar wart kilkaset milionów dolarów [wideo]

Właściciel białego SUV-a tłumaczył, że zaparkował w tym miejscu, ponieważ musiał pilnie zatrzymać się ze względu na poważne w pracy. Miał jednak nadzieję, że szybko je rozwiąże i tym samym nie będzie długo blokował wyjazdu innym kierowcom.  

Incydent ten jest obecnie badany przez chińską policję. Jak dotąd nie wydała ona żadnych wiążących decyzji w tej sprawie.

Warto przeczytać: Chiny: Matka w ostatniej chwili ratuje syna przed spadającym samochodem [WIDEO]

Podziel się