Szukaj

Szokujące zachowanie kierowcy osobówki. Motocyklista zaczął go wyprzedzać, więc z zemsty… w niego wjechał! [WIDEO]

23-07-2017 10:59
Kierowca osobówki celowo uderza w motocyklistę Fot. NTD Life / Facebook
Podziel się

Kamera umocowana na kasku motocyklisty zarejestrowała wypadek z udziałem jadącego przed nim motoru i osobówki. Z tym, że w tym przypadku słowo „wypadek” to nie do końca trafne określenie.

Wielu kierowcom na drodze puszczają nerwy, jednak to co zrobił mężczyzna kierujący osobówką z zemsty na wyprzedzającym go motocykliście, ciężko określić inaczej jak usiłowanie zabójstwa.

Na poniższym nagraniu widać, że motocyklista usiłuje w niedozwolonym miejscu (podwójna ciągła) wyprzedzić dwa samochody osobowe. Kierowca drugiego z nich widząc, to… celowo uderza motor poruszający się z dużą prędkością.

Koniecznie przeczytaj: Ten kierowca miał sporo szczęścia. Przeżył nieoczekiwane zderzenie z… wozem opancerzonym [WIDEO]

Czytaj też: PILNE! Samochód wjechał w tłum muzułmanów w Newcastle [WIDEO]

Na szczęście ani motocykliście, a ani jego pasażerowi nic się poważnego nie stało. Szokujące jest to, że kierowca osobówki nawet nie żałował swojego zachowania. Kiedy podszedł do niego mężczyzna, który nagrał całe zdarzenie i zapytał, jak mógł coś takiego zrobić, kierowca powiedział tylko: „że ma to wszystko gdzieś”.

Inne zdanie miała policja, która aresztowała kierowcę osobówki. Mężczyzna raczej nie uniknie kary – obciążają go zarówno zeznania świadków, jak i zarejestrowany film.

Warto przeczytać: Polski kierowca zaatakowany. Brytyjczyk wpadł w szał [WIDEO]

Podziel się