Szukaj

Niemiecki kardynał Gerhard Müller o zjawisku homofobii. „Ona nie istnieje. Jest narzędziem totalitarnego panowania nad umysłami”

23-05-2018 12:48
kardynał Gerhard Muller Fot. Salt and Light / YouTube.com / screen YouTube
Podziel się

Podczas niedawnego wywiadu były prefekt Kongregacji Nauki Wiary, kardynał Gerhard Müller stanowczo wypowiedział się na temat zjawiska homofobii. Duchowny nie ma wątpliwości, że jest to po prostu instrument służący totalitarnej kontroli myśli społeczeństwa.

W trakcie rozmowy z włoską dziennikarką Constanzą Mirano kardynał Müller podkreślił, że zjawisko homofobii nie istnieje, lecz jest instrumentem służącym, dzięki któremu  narzuca się konkretną ideologią całemu społeczeństwu.

Homofobia po prostu nie istnieje. Jest to oczywisty wymysł i instrument totalitarnej kontroli nad myślami innych. Homoaktywistom brakuje naukowych dowodów, więc wymyślili ideologię, która chce rządzić za pomocą wykreowanej przez siebie rzeczywistości. Według marksistowskiego wzorca, to nie rzeczywistość kształtuje myślenie, lecz myślenie rzeczywistość.

Koniecznie przeczytaj: Kilkuletnia dziewczynka przeprowadziła wywiad z reprezentantami polskimi. „To był mój najlepszy wywiad w życiu” [wideo]

Czytaj też: Janusz Korwin-Mikke gwiazdą internetu. Jego wywiad dla Anglików obejrzało ponad 150 tys. osób [wideo]

Podczas wywiadu duchowny powiedział również, że każdy kto nie popiera narzucanej przez państwo ideologii, jest uznawany za „chorego”, którego następnie karają sądy. Były prefekt Kongregacji Nauki Wiary przypomniał również o praktykach stosowanych przez Związek Radzieckich wobec chrześcijan, którzy sprzeciwiali się „jedynie słusznemu” komunizmowi:

Każdy, kto odrzuca sztucznie wykreowaną rzeczywistość jest automatycznie uznany za chorego. Z „pomocą” chorym przychodzi wtedy państwo i sądy (…) W Związku Sowieckim chrześcijanie byli umieszczani w szpitalach dla obłąkanych azylach, które były narzędziami reżimów totalitarnych, takich jak narodowy socjalizm i komunizm. Dzisiaj w Korei Północnej ten sam los czeka każdego, kto nie akceptuje obowiązującego myślenia. 

W trakcie rozmowy niemiecki kardynał, że również wszyscy hierarchowie kościelni, którzy uznają zjawisko homofobii, powinni lepiej rozpoznawać mechanizmy jego działania i nie ulegać pozorom:

My chrześcijanie nie powinniśmy żyć w strachu przed zagrożeniami tego świata. W pierwszym wieku wyznawcy Chrystusa byli wtrącani do więzień i rzucani na pożarcie lwom. Dzisiaj rozrywa się nas za pomocą psychomanipulacji, jednocześnie wykorzystując nasz brak wiedzy. Jednakże, od księdza – o biskupie nie wspominając - powinno wymagać się dostrzeżenia istoty tych ideologii.

Kardynał Müller podkreślił, że wszelkie próby wprowadzenia ideologii gender w wielu krajach Europy, są także oznaką totalitarnych zapędów tzw. demokratów. Jak powiedział, wielu współczesnych polityków chce decydować o każdej dziedzinie życia obywateli.

 

Warto przeczytać: Silne tornado przeszło przez Niemcy. Na swojej drodze wyrządziło wiele szkód. Na szczęście nie ma ofiar śmiertelnych [wideo]

Podziel się