Szukaj

Mężczyzna stanął w obronie skatowanej staruszki. Tak odpłacił się mu wymiar sprawiedliwości [wideo+18]

24-10-2018 19:57
Rosjanin uratował staruszkę i został ukarany Fot. Amared / YouTube.com / screen YouTube
Podziel się

Jak podaje „NY Daily News” do niebezpiecznego zdarzenia doszło we wschodniej Rosji. Otóż pewna 88-letnia kobieta została brutalnie napadnięta. W jej obronie stanął przechodzący nieopodal mężczyzna. Bez chwili wahania kilkukrotnie kopnął agresora w twarz i w ten sposób ocalił poszkodowaną staruszkę. Co ciekawe, uznano, że interweniujący dopuścił się pobicia, dlatego też nałożono na niego mandat karny.

Mężczyzna, który uratował 88-latkę, musi zapłacić teraz 5 tysięcy rubli (287 złotych).

Jak relacjonują media, w wyniku napaści, kobieta doznała poważnych obrażeń. Badania wykazały bowiem, że ma dwa złamane żebra, uraz głowy, zwichniętą rękę, zadrapania na twarzy oraz wybite zęby.

Ukarany mężczyzna stwierdził, że nie żałuje tego, co zrobił, bowiem życie staruszki jest dla niego ważniejsze od pieniędzy:

Koniecznie przeczytaj: Rosja: Nie żyje rosyjski prokurator, który przekazał Polsce akta ze śledztwa ws. katastrofy smoleńskiej

Czytaj też: UK: Szokujące nagranie. Czarnoskóry imigrant nie miał litości dla staruszka [wideo]

Nie żałuję tego, co zrobiłem. Życie i zdrowie Klary są ważniejsze od pieniędzy.

Policja wstępnie ustaliła, że 32-latek zaczął bić staruszkę, ponieważ wszedł do niewłaściwego bloku, a gdy zobaczył, że drzwi otworzyła 88-letnia kobieta, uznał, że to „intruz” w jego domu.

 

Warto przeczytać: Gniezno: Opiekunka z MOPS-u znęcała się nad staruszką. „Przestań kur** gadać, ile można gadać?!” [wideo]

Podziel się