Szukaj

Kolejne nagranie z chwiejącym się Junkerem. W taki sposób próbował wejść na schody [wideo]

13-07-2018 11:45
Jean Claude-Juncker Fot. Daily Mail / You Tube / screen YouTube
Podziel się

Wczoraj w internecie hitem stał się film, na którym uchwycono „dziwne” zachowanie Jeana Claude-Junckera na szczycie NATO. Teraz pojawiło się nagranie z innej kamery. Widać na nim, jak przewodniczący Komisji Europejskiej próbuje wejść po schodach.

Dwudniowy szczyt NATO odbywał się w środę i czwartek. Najważniejsi światowi przywódcy przyjechali do Brukseli, aby negocjować i ustalać strategię sojuszu na najbliższe lata.

Tymczasem uwagę wszystkich przykuł Jean Claude-Juncker, który nie mógł ustać na nogach, potykał się o własne nogi i musiał być podtrzymywany przez innych polityków. Polityk mimo tego wydawał się być w bardzo dobrym nastroju.

Dla wielu przyczyna takiego zachowania szefa KE jest raczej jasna. Od dawna media rozpisują się o problemach Junckera z alkoholem.

Koniecznie przeczytaj: Juncker pijany na szczycie NATO? Nie mógł ustać na nogach, musieli mu pomagać inni politycy [wideo]

Czytaj też: Internet płacze ze śmiechu. Komisja Europejska przerywa milczenie i tłumaczy zachowanie Junkckera [wideo]

Choć pojawiły się już inne tłumaczenia.

Poniżej nagranie opublikowane przez brytyjskie „Daily Mail”. Wiać na nim nieporadne próby unijnego polityka wejścia na schody.

Nagranie z innej kamery, które wczoraj robiło furorę w sieci można obejrzeć tutaj: Juncker pijany na szczycie NATO? Nie mógł ustać na nogach, musieli mu pomagać inni politycy [wideo]

 Zachowanie Junckera komentują internauci. Pojawiają się także memy.

Warto przeczytać: To nagranie podbija sieć. Tak prezydent Donald Trump przywitał się z Donaldem Tuskiem na szczycie NATO [wideo]

Podziel się