Szukaj

Juncker pijany na szczycie NATO? Nie mógł ustać na nogach, musieli mu pomagać inni politycy [wideo]

12-07-2018 18:05
Jean Claude-Juncker na szczycie NATO Fot. Polsat News / Facebook
Podziel się

O dawna mówi się, że przewodniczący Komisji Europejskiej Jean Claude-Juncker ma problemy z alkoholem. Tym razem unijny polityk został przyłapany na szczycie NATO.

Na nagraniu widać, że szef KE wyraźnie zataczał się i nie był w stanie utrzymać równowagi. Claude-Juncker schodził z podestu przy asyście dwóch podtrzymujących go za ręce polityków. Wzrokiem odprowadzał go m.in. Andrzej Duda. Polski prezydent miał wymowną minę.

Nagranie cieszy się ogromnym zainteresowaniem internutów. Film zamieszczony przez Polsat News 3 godziny temu na Faceboku ma już ponad 160 tys. wyświetleń.

Koniecznie przeczytaj: Jak się wita Jean-Claude Juncker? To co pokazał w Watykanie, to tylko fragment jego „umiejętności” [WIDEO]

Czytaj też: Jean-Claude Juncker publicznie zadrwił z Donalda Tuska w czasie spotkania z Donaldem Trumpem [WIDEO]

Na dwudniowym szczycie NATO w Brukseli pojawili się najważniejsi światowi przywódcy, w tym Donald Trump, Angela Merkel i Theresa May.

Warto przeczytać: Mina premiera Mateusza Morawieckiego mówi wszystko. Politykowi nie spodobało się wylewne powitanie ze strony Jeana-Claude Junckera [wideo+foto]

Podziel się