Szukaj

Izraelski dziennikarz chciał przeprowadzić relację z Paryża po finale MŚ. Skończyło się tak [wideo]

17-07-2018 14:34
Izraelski dziennikarz chciał przeprowadzić relację z Paryża Fot. Dziennik Narodowy / Twitter / screen Twitter
Podziel się

W związku ze zwycięstwem reprezentacji Francji na mundialu media z całego świata przeprowadzały relację z Paryża. Izraelski dziennikarz także próbował, ale szybko przeszkodzili mu „rdzenni” Francuzi.

Feta z okazji wygranej Francji na mistrzostwach świata szybko przerodziła się w zamieszki i starcia z policją. Niebezpiecznie było zwłaszcza w Paryżu. Okazuje się, że nawet na początku tego „świętowania” dziennikarze mieli problemy z realizacją materiału. Przekonał się m.in. o tym reporter z Izraela.

Na nagraniu poniżej widać, jak dziennikarz zostaje otoczony i zagłuszony przez tłum mężczyzn, który nie pozwalają mu przeprowadzić relacji i szybko wypychają go z kadru. Nie sposób nie zauważyć, że większość z tych „radosnych kibiców” to imigranci (bądź ich potomkowie) z krajów afrykańskich i arabskich.

Koniecznie przeczytaj: To opublikowane przez Polaka nagranie ukazuje bolesną prawdę o współczesnej Francji. Tak obecnie wyglądają przedmieścia Paryża [wideo]

Czytaj też: Izraelski dziennikarz potwierdził, że USA interweniowało ws. ataków środowisk żydowskich na Polskę. „Administracja Trumpa chciała, by Izrael wygasił ten spór”

Nagranie poniżej:

Warto przeczytać: Izraelski dziennikarz wzywa do stworzenia międzynarodowej koalicji przeciwko Polsce. Chce, by w walkę o zwrot żydowskiego mienia włączyły się UE i Stany Zjednoczone

Podziel się